Termin realizacji w chwili obecnej to ok 5 dni roboczych (produkty które są na magazynie np. emblematy, kabury, rękawice, nakolanniki, Przyrząd KW-14  itp. - wysyłamy od razu).
W związku z zbliżającym się końcem roku, zamówienia które powinny być wysłane jeszcze przed świętami przyjmujemy do 10.12.18, po tym terminie realizacja zamówień dopiero styczeń 2019!!!!

Plecak medyczny

Plecak medyczny

Opcje:
441,00 PLN Ilość:
Plecak medyczny

Ten plecak medyczny powstał na prośbę medyków polowych z jednostki specjalnej, zgodnie z ich wskazówkami.
Plecak posiada pojemność podstawową ok. 25L, jest zapinany na mocne dwukierunkowe zamki, pozwalające na szybki dostęp do zawartości.  Na wszystkich suwakach zamków znajdują się wplecione linki, które ułatwiają szybkie otwarcie zamka w rękawicach.Wewnątrz plecaka znajdują się wyjmowane kieszenie na środki medyczne i akcesoria, składany panel z elastycznymi taśmami na bandaże. Pod kieszeniami znajdują się dwa ściągacze gumowe służące do unieruchomienia pojemników z płynami infuzyjnymi. Zewnętrzna strona plecaka jest w całości pokryta taśmami systemu modułowego, co pozwala mocować dodatkowe akcesoria i kieszenie (standardowo do plecaka dodajemy 3 zewnętrzne modułowe kieszenie cargo widoczne na zdjęciach).

System nośny plecaka oparty jest na dwóch profilowanych szelkach zapinanych na klamry fastex z regulacją długości taśm. Rozwiązanie to umożliwia dostosowanie długości taśm do użytkownika oraz szybkie zrzucenie plecaka w przypadku sytuacji awaryjnej (ucieczka, ostrzał, udzielanie pomocy). Szelki od strony przylegającej do ramion obszyte są specjalną siatką dystansową zapewniającą wentylację pod szelkami oraz wygodę i komfort podczas długotrwałego noszenia plecaka. Zastosowana siatka jest produktem wytrzymałym i odpornym na trudne warunki eksploatacji oraz posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Ściana tylna plecaka, przylegająca do pleców, usztywniona jest pianką. Pianka ta zapobiega uciskaniu pleców przez twarde przedmioty przenoszone w plecaku.

 

Plecak posiada następujące wymiary:
- wysokość: 40 cm
- szerokość: 30,50 cm
- grubość: 21 cm

Chcielibyśmy podziękować medykom którzy pomagali przy zaprojektowaniu tego plecaka.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


Dodatkowe zdjęcia:

Plecak medycznyPlecak medycznyPlecak medycznyPlecak medyczny

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Powstanie Warszawskie

Koszulka Powstanie Warszawskie

Cena: 49,00 PLN69,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

KLAMRA 20 mm /25 mm część męska (widełki)

KLAMRA 20 mm /25 mm część męska (widełki)

Cena: 2,00 PLN

zobacz wszystkie

Modernizacje

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Cena: 61,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016