Z powodu bardzo dużej ilości zamówień, zamówienia złożone od 25.11.17 będą realizowane dopiero w roku 2018. O kolejności realizacji decyduje data złożenia zamówienia. Za utrudnienia przepraszamy!
Zamówienia złożone do 25.11.17 realizacja zgodnie z wcześniejszą informacją ok 22 dni roboczych.

Plecak medyczny M.T.P.M.

Plecak medyczny M.T.P.M.

Opcje:
316,00 PLN Ilość:
Plecak medyczny M.T.P.M.

Mały taktyczny plecak medyczny M.T.P.M. powstał na zamówienie i w oparciu o doświadczenia medyka jednej z jednostek specjalnych WP. Plecak zamykany jest zamkiem błyskawicznym co pozwala na szybkie dostanie się do zawartości. Po otwarciu na wewnętrznej stronie klapy plecaka ukazują się dwa rzędy elastycznych ściągaczy umożliwiających mocowanie np. dziesięciu opatrunków osobistych. Nad ściągaczami umieszczona jest pojemna kieszeń z siatki. Wewnętrz plecaka, u dołu umieszczone są dwa elastyczne ściągacze na pojemniki z płynami. Nad nimi umieszczona jest, zapinana na zamek kieszeń. Górna ścianka kieszeni wykonana jest z przezroczystego tworzywa, co umożliwia szybką lokalizacje i identyfikacje znajdujących się tam przedmiotów. Dodatkowo kieszeń mocowana jest do plecaka za pomocą taśmy velctro, dzięki czemu można ją odpiąć.

Na zewnętrznej stronie klapy naszyte są taśmy systemu montażowego co umożliwia mocowanie dodatkowych elementów wyposażenia. U dołu plecaka znajdują się dwa troki do mocowania noszy LENOPOL lub podobnych. Troki zapinane są klamrami z możliwością regulacji długości taśmy. Na tylnej ścianie M.T.P.M. naszyte ma szlufki, które umożliwiają podpięcie M.T.P.M. do plecaka transportowego.
Dzięki małym wymiarom, plecak M.T.P.M. bardzo ułatwia medykowi wykonywanie zadań w ograniczonych przestrzeniach.

Plecak M.T.P.M. posiada następujące wymiary:
- wysokość: 35 cm
- szerokość: 22 cm
- grubość: 13 cm

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.
Dodatkowe zdjęcia:

Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Dywizjon 303

Koszulka Dywizjon 303

Cena: 49,00 PLN69,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

Plecak SPARROW II 20

Plecak SPARROW II 20

Cena: 349,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016