W związku z realizacją dwóch dużych zleceń, zamówienia złożone od dnia 22.08.17 będą realizowane dopiero w październiku (zamówienia będą realizowane według kolejności zgłoszeń).

Zamówienia złożone od 15.09.17 realizacja dopiero LISTOPAD 2017. Powodem tak później realizacji jest bardzo duża ilość zamówień.

Za utrudnienia przepraszamy!

Torba BETA na maskę MP-5

Torba BETA na maskę MP-5

Opcje:
92,00 PLN Ilość:
Torba BETA na maskę MP-5

TORBA „BETA” na maskę MP-5. Budowa torby oparta jest na założeniu, że gdy nie przewiduje się natychmiastowego użycia maski to nosimy ją w torbie z odkręconym pochłaniaczem. Dzięki temu zmniejsza się wydatnie gabaryty przenoszonej maski, a co za tym idzie i samej torby. Zmniejsza to wydatnie uciążliwość dla użytkownika jaką jest noszenie dużej torby. Szczególnie w pojazdach i budynkach. W przypadku przewidywanego użycia maski dokręcamy pochłaniacz. Pochłaniacz wystaje na zewnątrz torby przez specjalną śluzę. Taki sposób przenoszenia maski ułatwia wydobycie jej z torby poprzez uchwycenie wystającego na zewnątrz pochłaniacza. Torba zamykana jest boczną klapą zapinaną na cztery mocne zatrzaski i rzep. Takie rozwiązanie zapięcia klapy umożliwia szybkie i pewne otwarcie torby. Natomiast boczne umieszczenie klapy, po jej otwarciu zapewnia nieograniczony dostęp do wnętrza torby.
  System transportu torby umożliwia przenoszenie jej na pasach, samodzielnie na udzie (dzięki taśmom udowym) oraz kamizelkach (dzięki systemowi przewlekanych taśm). Na ścianie bocznej torby znajdują się taśmy systemu montażowego. Można na nich mocować kieszonki na IPP, IPR lub dowolne ładownice i inne kieszenie posiadające taki sam system.

Torba posiada następujące wymiary:
- wysokość: 26 cm
- szerokość: 15 cm
- grubość: 11 cm

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


Dodatkowe zdjęcia:

Torba BETA na maskę MP-5Torba BETA na maskę MP-5Torba BETA na maskę MP-5Torba BETA na maskę MP-5Torba BETA na maskę MP-5

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Powstanie Warszawskie

Koszulka Powstanie Warszawskie

Cena: 49,00 PLN69,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

Pas PNB-1152

Pas PNB-1152

Cena: 49,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016