Termin realizacji w chwili obecnej to ok 5 dni roboczych (produkty które są na magazynie np. emblematy, kabury, rękawice, nakolanniki, Przyrząd KW-14  itp. - wysyłamy od razu).

Torba na odzysk

Torba na odzysk

Opcje:
97,00 PLN Ilość:
Torba na odzysk

TORBA NA ODZYSK w swym głównym założeniu, przeznaczona jest na puste magazynki.  Aby umożliwić szybkie i wygodne wrzucanie magazynków podczas prowadzenia ognia,  na klapie umieszczono śluzę. Pozwala ona na szybkie i wygodne umieszczanie magazynków w torbie, a jednocześnie zabezpiecza je przed wypadnięciem. Dodatkowo istnieje możliwość zamykania śluzy klapą zapinaną na rzep.

System nośny torby oparty jest na sprawdzonym schemacie, stosowanym przez nasza firmę. Składa się on z taśmy, z klamrą, mocowaną do dowolnego pasa taktycznego. Rozwiązanie to umożliwia szybkie odłączenie torby od pasa, bez konieczności jego ściągania, lub ściągania znajdujących się na nim elementów wyposażenia. Przy udzie, torba jest utrzymywana przez dwie taśmy udowe z klamrami, posiadającymi możliwość regulacji długości taśmy. Taśmy udowe posiadają wszyty gumowy ściągacz, który elastycznie dostosowuje długość taśmy do zmieniającego się obwodu uda.

 

Torba posiada następujące wymiary:
- wysokość: 21 cm
- szerokość: 20 cm
- grubość: 10 cm

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.
Dodatkowe zdjęcia:

Torba na odzyskTorba na odzyskTorba na odzyskTorba na odzysk

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Polo Polska Walcząca

Koszulka Polo Polska Walcząca

Cena: 59,00 PLN79,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

Ładownica LP-8

Ładownica LP-8

Cena: 53,00 PLN

zobacz wszystkie

Modernizacje

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Cena: 61,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016