Obecny czas oczekiwania na realizację wynosi ok. miesiąca od dnia złożenia zamówienia. Spowodowane jest to dużą ilością zamówień.  Za utrudnienia przepraszamy!
O kolejności realizacji decyduje data złożenia zamówienia.

Plecak patrolowy WIZNA-2

Plecak patrolowy WIZNA-2

Opcje:
355,00 PLN Ilość:
Plecak patrolowy WIZNA-2

Plecak patrolowy WIZNA 2 ma budowę jednokomorową. Zamykany jest klapą zapinaną na mocny zamek błyskawiczny. U góry plecaka znajduje się mocny i wygodny chwyt transportowy. Powierzchnia zewnętrzna ścian bocznych, ściany przedniej oraz dna obszyta jest taśmami systemu montażowego dzięki czemu można dowolnie konfigurować wyposażenie na powierzchni zewnętrznej plecaka. Wygodne i pewne przenoszenie plecaka zapewniają profilowane, szerokie i wygodne szelki z wszytą siatką dystansową na stronie przylegającej do ramion. Ściana tylna plecaka również jest obszyta siatką dystansową. Rozwiązanie to zapewnia wentylacje pleców i ramion podczas przenoszenia plecaka, a tym samym podnosi komfort użytkowania. Użyta siatka dystansowa jest produktem wytrzymałym na eksploatacje w trudnych warunkach i posiada właściwości antybakteryjne, i antygrzybiczne. Szelki nośne zapinane są na klamry fastex z możliwością regulacji długości taśmy. Klamry te, znajdują się w dolnej części szelek dzięki czemu są łatwo dostępne. Na szelkach nośnych plecaka znajdują się również dwa D-ringi na dodatkowe wyposażenie.

Dodatkowo w dolnej części ścian bocznych plecaka, wszyte są dwie klamry fastex. Rozwiązanie to pozwala użytkownikowi doraźnie wykonać pas biodrowy, poprzez przeciągnięcie taśmy przez wspomniane klamry. Suwaki wyposażyliśmy w linki dzięki czemu ułatwione jest otwieranie zamka w rękawicach.
Prototypy plecaka były używane podczas pierwszej zmiany naszych żołnierzy w Afganistanie, gdzie potwierdziły swe zalety i wysoką jakość wykonania.
Ostanie zdjęcia przedstawiają porównanie plecaków WIZNA-1 i 2.

Plecak posiada następujące wymiary:
- wysokość: 47 cm
- szerokość: 35 cm
- grubość: 22 cm
poj. ok. 35 l.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


Dodatkowe zdjęcia:

Plecak patrolowy WIZNA-2Plecak patrolowy WIZNA-2Plecak patrolowy WIZNA-2Plecak patrolowy WIZNA-2Plecak patrolowy WIZNA-2Plecak patrolowy WIZNA-2Plecak patrolowy WIZNA-2

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Powstanie Warszawskie

Koszulka Powstanie Warszawskie

Cena: 49,00 PLN69,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

Plecak SPARROW II 20

Plecak SPARROW II 20

Cena: 349,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016