Termin realizacji w chwili obecnej to ok 5 dni roboczych (produkty które są na magazynie np. emblematy, kabury, rękawice, nakolanniki, Przyrząd KW-14  itp. - wysyłamy od razu).
W związku z zbliżającym się końcem roku, zamówienia które powinny być wysłane jeszcze przed świętami przyjmujemy do 10.12.18, po tym terminie realizacja zamówień dopiero styczeń 2019!!!!

Kieszeń M.C.S.

Kieszeń M.C.S.

Opcje:
49,00 PLN Ilość:
Kieszeń M.C.S.

Małe cargo strzeleckie M.C.S. jest kieszonką, która powstała, aby przenosić w niej zawsze problematyczne w transporcie, gumy z hakami. Jednak nie znaczy to, że nie można w niej przenosić innych przedmiotów, które się w niej zmieszczą. M.C.S. zamykana jest mocnym zamkiem z pojedynczym suwakiem. Suwak jest zaopatrzony w odcinek linki z zakończeniem z tworzywa, celem ułatwienia otwierania kieszeni w ciemności lub grubych rękawicach. Na ścianie przedniej kieszeni znajdują się taśmy systemu mocowania umożliwiające mocowanie drobnych elementów wyposażenia. Wewnętrzne ściany kieszeni obszyte są taśmą velcro (rzep). Rozwiązanie to daje możliwość mocowanie na nich organizerów.
  System mocowania kieszeni oparty jest na przeplatanych taśmach, co umożliwia mocowanie kieszeni na kamizelkach, pasach taktycznych i operacyjnych, plecakach itp.

Kieszeń posiada następujące wymiary:

- wysokość: 11,5cm
- szerokość: 13cm
- grubość: 6cm

Małe cargo strzeleckie M.C.S. tak jak pozostałe wyroby z działu Linia „STRZELEC” dla strzelców są dostępne z rabatem. Rabat dla kieszeni M.C.S. wynosi 5%.
Jeśli jesteś strzelcem i interesuje Cię skorzystanie z rabatu, przed dokonaniem zamówienia prześlij e-maila z wykazem interesujących Cię przedmiotów oraz skan PIERWSZEJ I DRUGIEJ STRONY KSIĄŻECZKI STRZELECKIEJ.

 

 


Dodatkowe zdjęcia:

Kieszeń M.C.S.Kieszeń M.C.S.Kieszeń M.C.S.Kieszeń M.C.S.

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Polo Polska Walcząca

Koszulka Polo Polska Walcząca

Cena: 59,00 PLN79,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

Pokrowiec PLP-G

Pokrowiec PLP-G

Cena: 71,00 PLN

zobacz wszystkie

Modernizacje

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Cena: 61,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016