Termin realizacji w chwili obecnej to ok 5 dni roboczych (produkty które są na magazynie np. emblematy, kabury, rękawice, nakolanniki, Przyrząd KW-14  itp. - wysyłamy od razu).
W związku z zbliżającym się końcem roku, zamówienia które powinny być wysłane jeszcze przed świętami przyjmujemy do 10.12.18, po tym terminie realizacja zamówień dopiero styczeń 2019!!!!

Pas do broni PNB-2

Pas do broni PNB-2

Opcje:
34,00 PLN Ilość:
Pas do broni PNB-2

Pas nośny broni PNB-2 jest pasem dwupunktowym o bardzo szerokim zakresie regulacji i możliwości dostosowywania swej długości do potrzeb indywidualnych użytkownika dzięki trzem punktom regulacji.
Pas PNB-2 składa się z dwóch zasadniczych części:
- część pasa która zazwyczaj spoczywa na ramieniu i plecach użytkownika mocowana jest jednym końcem do kolby broni i umożliwia regulację długości taśmy. Drugi koniec taśmy zakończony jest mocnym regulatorem, przez który przepleciona jest taśma drugiej części pasa.
- w części pasa która łączy się z przednim strzemieniem broni zastosowano specjalną ramkę wykonaną z mocnego tworzywa. Ramka ta w połączeniu z dowolnym karabińczykiem umożliwia mocowanie pasa do broni, która posiada strzemiono o małej średnicy (zdj.nr.7). Natomiast jeśli broń posiada strzemiono dostosowane do przeplatania przez nie taśmy, użytkownik może pominąć stosowanie wymienionej wcześniej ramki(zdj.nr.6). W tym też miejscu możliwa jest regulacja długości taśmy tej części pasa. Taśma ta dodatkowo wyposażona jest w wszytą na stałe szlufkę, zapinaną taśmą velctro (rzep). Zapobiega ona „majtaniu” się nadwyżki zaciągniętej taśmy.  Dodatkowo odległość wszycia szlufki od końca taśmy nie jest przypadkowa. Została tak dobrana aby ułatwić uchwycenie taśmy przy regulatorze. Takie samo zadanie ma elastomerowa końcówka wszyta na końcu taśmy.
 
Pas PNB-2 umożliwia noszenie broni w położeniu przez pierś lufą w dół, przez plecy z lufą w górę oraz umożliwia szybkie przeniesienie broni ze strony prawej na lewą. Czyli z tak zwanej strony silnej na słabą. Ułatwia też przyjmowanie stabilnych postaw strzeleckich oraz nie ogranicza dostępu do przełączników broni.

UWAGA!! Aby zapobiec samorzutnemu wyplataniu się taśmy z ramki regulacyjnej, zalecany jest sposób przeplatania przedstawiony na zdjęciu nr.8.

UWAGA!! Przedstawiony na zdjęciach metalowy karabinek nie wchodzi w skład oferowanego pasa PNB-2.


Dodatkowe zdjęcia:

Pas do broni PNB-2Pas do broni PNB-2Pas do broni PNB-2Pas do broni PNB-2Pas do broni PNB-2Pas do broni PNB-2Pas do broni PNB-2

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Powstanie Warszawskie

Koszulka Powstanie Warszawskie

Cena: 49,00 PLN69,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

TAŚMA POLIAMIDOWA FIRMY PASAMON

TAŚMA POLIAMIDOWA FIRMY PASAMON

Cena: 4,00 PLN

zobacz wszystkie

Modernizacje

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Cena: 61,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016