Termin realizacji w chwili obecnej to ok 5 dni roboczych (produkty które są na magazynie np. emblematy, kabury, rękawice, nakolanniki, Przyrząd KW-14  itp. - wysyłamy od razu).
W związku z zbliżającym się końcem roku, zamówienia które powinny być wysłane jeszcze przed świętami przyjmujemy do 10.12.18, po tym terminie realizacja zamówień dopiero styczeń 2019!!!!

Pas do broni PNB-6

Pas do broni PNB-6

Opcje:
41,00 PLN Ilość:
Pas do broni PNB-6

Pas nośny broni PNB-6 przeznaczony jest do transportu i przenoszenia broni. Dzięki swej konstrukcji może służyć jako pas jedno, dwu lub trzy punktowy. Konstrukcja oparta jest na sprawdzonym wzorze z małymi ulepszeniami polegającymi na tym że:
- część pasa, która zazwyczaj spoczywa na ramieniu i plecach użytkownika wykonana jest z szerszej taśmy. Dzięki temu zwiększa się komfort przenoszenia broni, wąska taśma szybciej wywoływała efekt wżynania się w ciało użytkownika. Natomiast, gdy pas był w całości wykonany z szerszej taśmy, występowały utrudnienia w dostępie do przełączników broni
- w części pasa, która łączy się z przednim strzemieniem (oczkiem) broni zastosowano zespół ramki i niewielkiego karabińczyka. Rozwiązanie to zapewnia wygodne i szybkie dołączanie pasa do przednich strzemion (w postaci oczek) broni z jakimi możemy się spotkać na rynku. Rozwiązanie to przewyższa również pomysł, jakim jest stosowanie w tym miejscu sznurka. Można z takim rozwiązaniem spotkać się na rynku, jego negatywną stroną jest to, że zazwyczaj przetapia się on o rozgrzaną lufę.
- w zestaw pasa PNB-6 wchodzą też dwa elementy mocujące pas do kolby. Jednym jest taśma umożliwiająca mocowanie pasa do karabinków, posiadających kolbę stałą (drewnianą) lub składaną bez strzemienia umożliwiającego swobodne przesuwanie się taśmy głównej pasa. Drugim elementem jest taśma tworząca punkt mocowania na kolbach teleskopowych (system identyczny z kolbami karabinków M-4).
   PNB-6 posiada szeroki zakres regulacji i dostosowywania swej długości do potrzeb indywidualnych użytkownika dzięki trzem punktom regulacji.
   Pas PNB-6 łączy w sobie dotychczasowe sprawdzone rozwiązania jak i eliminuje wady z jakimi borykał się użytkownik podczas użytkowania podobnych pasów nośnych broni.


Dodatkowe zdjęcia:

Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6Pas do broni PNB-6

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Powstanie Warszawskie

Koszulka Powstanie Warszawskie

Cena: 49,00 PLN69,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

TAŚMY RZEPY

TAŚMY RZEPY

Cena: 2,50 PLN

zobacz wszystkie

Modernizacje

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Cena: 61,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016