Termin realizacji w chwili obecnej to ok 5 dni roboczych (produkty które są na magazynie np. emblematy, kabury, rękawice, nakolanniki, Przyrząd KW-14  itp. - wysyłamy od razu).
W związku z zbliżającym się końcem roku, zamówienia które powinny być wysłane jeszcze przed świętami przyjmujemy do 10.12.18, po tym terminie realizacja zamówień dopiero styczeń 2019!!!!

Zestaw nahełmowy ELVIS-1

Zestaw nahełmowy ELVIS-1

Opcje:
37,00 PLN Ilość:
Zestaw nahełmowy ELVIS-1

Przeznaczeniem zestawu EL-1 jest modernizacja żołnierskiego hełmu zwiększająca jego możliwości użytkowe. W skład zestawu wchodzą następujące elementy:
- taśma rzepowa 50x100mm 3 szt.
- taśma rzepowa 100x100mm 1 szt.
- ucho z taśmy nośnej, krótkie 2 szt.
- ucho z taśmy nośnej, długie 2 szt.
- pętla z taśmy elastycznej

Odcinki taśmy rzepowej użytkownik mocuje do zewnętrznej powierzchni hełmu za pomocą mocnego kleju (np. butapren). Miejsce mocowania oraz długość odcinków rzepa wedle uznania użytkownika. Zaleca się, aby większe odcinki taśmy rzepowej kleić etapami. Pozwoli to uniknąć problemów z naddatkiem taśmy rzepowej powstającym na krzywiźnie hełmu. Dzięki naklejonym odcinkom taśmy rzepowej, użytkownik uzyskuje możliwość szybkiego mocowania dodatkowych elementów wyposażenia takich jak znaczniki, sygnalizatory, identyfikatory itp.
Ucha z taśmy nośnej mocujemy przy pomocy śrub mocujących system nośny hełmu. Ważnym jest, aby ucha długie znajdowały się w przedniej części hełmu. Zamocowane na hełmie ucha z taśmy nośnej umożliwiają bezpieczne i funkcjonalne przenoszenie gogli na hełmie oraz zabezpieczają je, przed zsunięciem się z hełmu.
Zadanie, jakie spełnia pętla z taśmy elastycznej to utrzymywanie uch z taśmy nośnej na swoim miejscu podczas użytkowania hełmu bez gogli. Dodatkowo taśma elastyczna może utrzymywać elementy maskujące.


Dodatkowe zdjęcia:

Zestaw nahełmowy ELVIS-1Zestaw nahełmowy ELVIS-1Zestaw nahełmowy ELVIS-1Zestaw nahełmowy ELVIS-1Zestaw nahełmowy ELVIS-1

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Polo Polska Walcząca

Koszulka Polo Polska Walcząca

Cena: 59,00 PLN79,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

KLAMRA 40 mm/50 mm część żeńska

KLAMRA 40 mm/50 mm część żeńska

Cena: 3,50 PLN

zobacz wszystkie

Modernizacje

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Cena: 61,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016