W związku z realizacją dwóch dużych zleceń, zamówienia złożone od dnia 22.08.17 będą realizowane dopiero w październiku (zamówienia będą realizowane według kolejności zgłoszeń).

Zamówienia złożone od 15.09.17 realizacja dopiero LISTOPAD 2017. Powodem tak później realizacji jest bardzo duża ilość zamówień.

Za utrudnienia przepraszamy!

Panel medyczny RODMAN 3

Panel medyczny RODMAN 3

Opcje:
79,00 PLN Ilość:
Panel medyczny RODMAN 3

Przeznaczeniem panelu RODMAN- 3 jest organizacja oraz utrzymywanie przenoszonych elementów na swym miejscu. Dzięki swej budowie panel RODMAN-3 połączony z innymi podobnymi elementami pozwala w szybki sposób dowolnie konfigurować plecaki typu „WYRY” oraz „LUBLIN”
Panel RODMAN-3 jest rozwinięciem panelu RODMAN-1 w oparciu o doświadczenia z jego eksploatacji. Panel RODMAN-3 umożliwia transport 10 opatrunków osobistych (lub innych przedmiotów), które na swym miejscu utrzymywane są przez taśmę elastyczną. Dzięki temu po otwarciu plecaka tkwią dokładnie w tym miejscu, w którym zapakował je użytkownik.
W dolnej części panelu znajdują się dwie kieszenie (każda o wymiarach 27x11x5) na dodatkowe akcesoria medyczne lub inne elementy wyposażenia. Kieszenie te wykonane są z siatki i zamykane klapą z mocną taśmą velcro (rzep). Panel do wnętrza plecaków „WYRY”, „LUBLIN” oraz "KNAPIK" mocowany jest za pomocą mocnego rzepa. Pomiędzy panelem a ścianą plecaka powstaje dodatkowa kieszeń na płaskie przedmioty.


Panel posiada następujące wymiary:
- wysokość: 44cm
- szerokość: 28cm


Dodatkowe zdjęcia:

Panel medyczny RODMAN 3

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Polo Polska Walcząca

Koszulka Polo Polska Walcząca

Cena: 59,00 PLN79,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

Klapa W3PM92

Klapa W3PM92

Cena: 44,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016