Termin realizacji w chwili obecnej to ok 5 dni roboczych (produkty które są na magazynie np. emblematy, kabury, rękawice, nakolanniki, Przyrząd KW-14  itp. - wysyłamy od razu).
W związku z zbliżającym się końcem roku, zamówienia które powinny być wysłane jeszcze przed świętami przyjmujemy do 10.12.18, po tym terminie realizacja zamówień dopiero styczeń 2019!!!!

SPARROW 16

SPARROW 16

Opcje:
239,00 PLN Ilość:
SPARROW 16

SPARROW 16 jest lekkim, jednokomorowym plecakiem o pojemności 16 litrów. Komora jest zamykana klapą z mocnym zamkiem z dwoma suwakami. Każdy suwak posiada element ułatwiający uchwycenie w grubych rękawicach. Komora posiada płaską kieszeń wewnętrzną. W górnej części komory znajduje się oczko do mocowania pojemnika na płyny oraz zamykany rzepem otwór do wyprowadzenia wężyka systemu hydracyjnego. Na wewnętrznej ścianie klapy znajduje się płaska kieszonka zamykana zamkiem oraz mini organizer. Na zewnętrznej powierzchni klapy znajdują się taśmy systemu mocowania elementów wyposażenia. W górnej części klapy znajduje się panel ID do którego można przyczepić „morale patches”. Klapa dodatkowo kryje wewnętrzną kieszeń zamykaną z jednej strony na zamek błyskawiczny.
W górnej części plecaka znajduje się mocny uchwyt transportowy. SPARROW 16 posiada odpinane szelki nośne oraz zestaw klamer z mocnego tworzywa sztucznego dzięki którym można go dopinać jako kieszeń na froncie większego plecaka. SPARROW 16 posiada również taśmy kompresujące oraz system nośny ACS (Air Comfort system).  ACS (Air Comfort System) gwarantuje wygodę i doskonałą wentylację pleców, zapewniając jednocześnie odpowiednią sztywność plecaka.

Plecak posiada następujące wymiary:
- wysokość: 40cm
- szerokość: 25cm
- grubość: 16cm
- masa: 700g.


Dodatkowe zdjęcia:

SPARROW 16SPARROW 16SPARROW 16SPARROW 16SPARROW 16

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Polo Polska Walcząca

Koszulka Polo Polska Walcząca

Cena: 59,00 PLN79,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

TAŚMY RZEPY

TAŚMY RZEPY

Cena: 2,50 PLN

zobacz wszystkie

Modernizacje

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Cena: 61,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016