Termin realizacji w chwili obecnej to ok 5 dni roboczych (produkty które są na magazynie np. emblematy, kabury, rękawice, nakolanniki, Przyrząd KW-14  itp. - wysyłamy od razu).
W związku z zbliżającym się końcem roku, zamówienia które powinny być wysłane jeszcze przed świętami przyjmujemy do 10.12.18, po tym terminie realizacja zamówień dopiero styczeń 2019!!!!

Piersiowy Moduł Transportowy P.M.T

Piersiowy Moduł Transportowy P.M.T

Opcje:
154,00 PLN Ilość:
Piersiowy Moduł Transportowy P.M.T

P.M.T. (Piersiowy Moduł Transportowy) jest elementem wyposażenia, przeznaczonym do przenoszenia klap przednich kamizelki KRUK, jak i również klap innych producentów. P.M.T. daje możliwość szybkiego przejścia z kamizelki balistycznej na zestaw lekki.
P.M.T. dzięki swej konstrukcji tworzy płaską kieszeń zamykaną mocnym zamkiem błyskawicznym. System nośny P.M.T. oparty jest na dwóch demontowanych szelkach, które krzyżują się na plecach.
System mocowania oparty jest na przeplatanych taśmach, co zapewnia pewne i stabilne mocowanie elementów wyposażenia na P.M.T.

 

P.M.T. posiada następujące wymiary:

- szerokość: 27 cm
- wysokość: 22 cm

 

Uwaga! Zdjęcia od 3 do 5 pokazują przykładową konfigurację. Widoczne na zdjęciach dodatkowe elementy nie są przedmiotem powyższej oferty.


Pozostałe kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.Dodatkowe zdjęcia:

Piersiowy Moduł Transportowy P.M.TPiersiowy Moduł Transportowy P.M.TPiersiowy Moduł Transportowy P.M.TPiersiowy Moduł Transportowy P.M.T

Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Powstanie Warszawskie

Koszulka Powstanie Warszawskie

Cena: 49,00 PLN69,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

Cummerbund MR-80

Cummerbund MR-80

Cena: 76,00 PLN

zobacz wszystkie

Modernizacje

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Cena: 61,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016