Termin realizacji w chwili obecnej to ok 5 dni roboczych (produkty które są na magazynie np. emblematy, kabury, rękawice, nakolanniki, Przyrząd KW-14  itp. - wysyłamy od razu).

Jak szyjemy


Produkty MIWO Praszka są wynikiem doświadczeń ich twórcy zebranych podczas długoletniej pracy w służbach mundurowych. MIWO Praszka współpracuje też z wieloma osobami, których doświadczenie okazuje się być nie przecenionym przy projektowaniu i produkcji naszych wyrobów.

Główny nacisk przy projektowaniu i produkcji kładziony jest na maksymalne uproszczenie wyrobu przy jego doskonałej wytrzymałości na codzienne warunki przyszłej eksploatacji. Wynikiem tego część wyrobów, ta najbardziej narażona na uszkodzenia (ładownice), jest wzmocniona dodatkową warstwą tkaniny. Niebagatelne znaczenie ma też fakt, że proces produkcyjny nie jest nastawiony na maksymalną wydajność tylko na jakość. Każdy produkt jest wykonywany przez jednego pracownika od początku do końca, a jego doświadczenie i osobiste zaangażowanie sprawia, że jest to naprawdę solidny produkt.

W przypadku wyboru taśm w kamuflażu (Multicam lub A-TACS FG), taśmy te nie są naszywane na panelach troczących tylnych. Na panelach troczących (tylnych) są zawsze taśmy jednolite (zielone, czarne lub coyot brown).Od 26 maja 2015 roku wszystkie wyroby mają w standardzie wzmocnienia przeszyć pionowych systemu mocowania, tzw. RYGIEL

 
Systemy mocowania

MIWO Military Praszka wykonuje produkty w dwóch systemach mocowania. Oba systemy oparte są na zasadzie przeplatania taśm, a jedyną, ale zasadniczą różnicą jest szerokość użytych taśm oraz odległość pomiędzy poszczególnymi przeszyciami pionowymi na taśmach poziomych.

Pierwszy system jest oparty na taśmach o szerokości 25mm. Jego zaletą jest to, że jest najbardziej rozpowszechnionym systemem na świecie.


 

Drugi system jest oparty na taśmach o szerokości 20mm. Jego zaletą jest to, że na tej samej powierzchni w porównaniu z systemem 25mm można umieścić więcej taśm poziomych. Daje to użytkownikowi większe pole manewru w rozmieszczaniu elementów wyposażenia.


Twój koszyk

0,00 PLN

Promocje

Koszulka Polo Polska Walcząca

Koszulka Polo Polska Walcząca

Cena: 59,00 PLN79,00 PLN

zobacz wszystkie

Nowości

RAMKA  (przelotka)

RAMKA (przelotka)

Cena: 2,50 PLN

zobacz wszystkie

Modernizacje

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Uniwersalny pokrowiec na manierkę

Cena: 61,00 PLN

zobacz wszystkie

© MIWO-MILITARY Praszka 2004-2016