ŁADOWNICE INNE

Ładownice z tej kategorii przeznaczone są do magazynków i elementów uzbrojenia, które nie mieszczą się w standardowych grupach wyposażenia. Obejmuje to między innymi konstrukcje dedykowane dla magazynków karabinka FN P90, pistoletów MP-7 i FN 57 oraz innych mniej typowych konfiguracji broni. Modele te kompatybilne są z systemem montażu MOLLE/PALS i mogą być instalowane na kamizelkach taktycznych, pasach bojowych lub panelach wyposażenia.



Kategoria obejmuje ładownice przeznaczone do mniej typowych magazynków oraz konfiguracji wyposażenia strzeleckiego. Rozwiązania te powstają z myślą o broni, która wykorzystuje niestandardowe magazynki lub wymaga specjalnie dopasowanej konstrukcji ładownicy. Przykładami są magazynki do broni klasy PDW (personal defence wapon) czy PCC (pistol caliber carbine).

Ładownice na niestandardowe magazynki broni – rozwiązania dla P90 i innych konstrukcji

Nie wszystkie typy magazynków stosowanych w broni strzeleckiej odpowiadają standardowym wymiarom karabinków szturmowych czy pistoletów. W przypadku takich konstrukcji stosuje się dedykowane ładownice zaprojektowane pod konkretny typ magazynka.

Przykładem jest karabinek FN P90, którego magazynki mają charakterystyczną konstrukcję i wymagają odpowiednio dopasowanej ładownicy. Konstrukcja ładownicy musi uwzględniać kształt magazynka oraz sposób jego wyjmowania podczas użytkowania broni.

Specyfika magazynków do karabinka FN P90

Magazynki stosowane w karabinku P90 różnią się znacząco od standardowych magazynków karabinów szturmowych. Ich pozioma konstrukcja oraz długość powodują, że wymagają specjalnej konstrukcji ładownicy zapewniającej stabilne przenoszenie magazynków.

System MOLLE w ładownicach do magazynków niestandardowych

Konstrukcje dostępne w tej kategorii wykorzystują system montażu MOLLE/PALS. Dzięki temu mogą być instalowane na większości kamizelek taktycznych, pasów bojowych oraz paneli wyposażenia stosowanych w konfiguracjach taktycznych.

  • ładownice na magazynki karabinka FN P90
  • ładownice na magazynki do pistoletu maszynowego MP7
  • ładownice na magazynki do pistoletu FN 57
  • konstrukcje przeznaczone do niestandardowych magazynków

Elastyczne rozmieszczenie wyposażenia na oporządzeniu

Modułowa konstrukcja systemu MOLLE umożliwia rozmieszczanie ładownic w różnych konfiguracjach. Pozwala to dostosować układ wyposażenia do sposobu użytkowania broni oraz preferencji użytkownika.

Konstrukcje ładownic projektowane przez MIWO MILITARY

MIWO MILITARY projektuje ładownice przeznaczone do różnych typów magazynków wykorzystywanych w broni strzeleckiej. Produkty powstają z materiałów stosowanych w wyposażeniu taktycznym przeznaczonym do intensywnego użytkowania.

Istnieje również możliwość wykonania ładownic na indywidualne zamówienie, co pozwala dopasować konstrukcję do specyficznych magazynków oraz konfiguracji oporządzenia.






© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE OD DNIA 10.07.26 REALIZACJA PO PRZERWIE PRODUKCYJNEJ!!!

W dniach 11.07.26-26.07.26 PRZERWA PRODUKCYJNA!!! W TYCH DNIACH NIE BĘDZIE WYSYŁEK!!! PROSIMY O NIEODSYŁANIE ZWROTÓW W TYM TERMINIE,
TYLKO O E-MAILA Z INFORMACJĄ ŻE BĘDZIE ZWROT

Realizacja zamówień od 27.07.26 według kolejności złożenia zamówienia.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!!! 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]