Strona główna / Kamizelka CHARKÓW AK

Kamizelka CHARKÓW AK

500.00
Opcje:Ilość:


Kamizelka CHARKÓW AK
Dodatkowe zdjęcia:
Kamizelka CHARKÓW AKKamizelka CHARKÓW AKKamizelka CHARKÓW AKKamizelka CHARKÓW AK

Kamizelka hybrydowa CHARKÓW AK jest odpowiedzią na zapotrzebowanie, jakie zgłaszają żołnierze Ukraińskiej Obrony Terytorialnej. Kamizelka prosta w budowie a jednocześnie funkcjonalna. CHARKÓW AK swą budową nawiązuje do chestriga, gdzie w części centralnej znajduje się ładownica na 4 magazynki do karabinka AK47/AK74. Ładownica daje możliwości przenoszenia magazynków 40-sto nabojowych do RPK 74. Po bokach kamizelki znajdują się taśmy systemu MOLLE umożliwiające mocowanie dwóch kieszeni na granaty ręczne oraz kieszeń cargo. Kieszeń cargo zamykana jest zamkiem błyskawicznym z dwoma suwakami

Kamizelka CHARKÓW AK wyposażona jest w wygodne a zarazem proste szelki o niskim przekroju poprzecznym. Połączenie szelek z panelem oparte jest na klamrach typu fastex. Daje to możliwość szybkiego wypięcia kamizelki. Szelki wykonane są w układzie H i w części naramiennej posiadają comford pady wypełnione cienką pianką. Comford pady posiadają naszyte odcinki taśm nośnych oraz elastycznych, co daje możliwość mocowania drobnych elementów wyposażenia oraz przekładania przewodów indywidualnego systemu łączności.
Kamizelka CHARKÓW AK posiada wewnątrz panelu kieszeń, zapinaną na taśmę velcro. Wewnątrz kieszeni naszyte są odcinki taśmy velcro, które umożliwiają mocowanie paneli organizacyjnych oraz dodatkowych ładownic wewnętrznych.

Prezentowane na zdjęciach magazynki i granaty nie są częścią oferty. 
© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X
Z związku z bardzo dużą ilością zamówień, zamówienia złożone od dnia 28.11.2022 termin realizacji styczeń 2023 (nie dotyczy wyrobów które są na magazynie).
Zamówienia szyjemy według kolejności składania zamówień.

[zamknij okno]