Strona główna / KAMIZELKA TAKTYCZNA KT-8

KAMIZELKA TAKTYCZNA KT-8

386.00
Opcje:
Ilość:


KAMIZELKA TAKTYCZNA KT-8
Dodatkowe zdjęcia:
KAMIZELKA TAKTYCZNA KT-8KAMIZELKA TAKTYCZNA KT-8KAMIZELKA TAKTYCZNA KT-8KAMIZELKA TAKTYCZNA KT-8KAMIZELKA TAKTYCZNA KT-8

Ten typ oporządzenia łączy w sobie zalety kamizelek i paneli piersiowych (chest rig). KT-8 to hybrydowe lekkie oporządzenie składające się z dwóch paneli oraz szelek systemu nośnego.

Umożliwia przenoszenie 8 magazynków do AK-47/74 lub BERYL w czterech podwójnych ładownicach, ponadto dwóch magazynków pistoletowych, oraz dodatkowego sprzętu w kieszeni cargo o pojemności 1,7 litra. Kieszeń ta ma naszyte taśmy umożliwiające mocowanie dodatkowych kieszonek lub sprzętu. Na lewym panelu w miejscu kieszeni cargo znajduje się system taśm, umożliwiających mocowanie dowolnych kieszeni (np. na radio, dodatkową amunicję etc.). System taśm modułowych znajduje się również na szelkach nośnych. W odróżnieniu od klasycznych paneli piersiowych KT-8 jest z przodu otwarty, co ułatwia wkładanie i zdejmowanie oporządzenia i może być przydatne np. podczas czołgania Zapięcie stanowią dwie regulowane klamry typu fastex, z tyłu zaś znajdują się taśmy z regulatorami dzięki którym można dopasować oporządzenie do rozmiaru użytkownika. Oba panele posiadają zapinane na suwaki kieszenie wewnętrzne na płaskie przedmioty takie jak mapa.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]