Strona główna / KAMIZELKA MODUŁOWA KP-12

KAMIZELKA MODUŁOWA KP-12

433,00 PLN
Opcje:
Ilość:


KAMIZELKA MODUŁOWA KP-12
Dodatkowe zdjęcia:
KAMIZELKA MODUŁOWA KP-12KAMIZELKA MODUŁOWA KP-12KAMIZELKA MODUŁOWA KP-12

KP-12 to w pełni modułowa wersja naszego najbardziej znanego projektu KT-12. Wszystkie panele tej kamizelki są pokryte systemem poziomych taśm modułowych, pozwalających na mocowanie na nich dowolnych konfiguracji ładownic, kieszeni i innych wyrobów z naszej oferty. Pozwala to użytkownikowi dostosować oporządzenie do pełnionej roli. Przykładowo możemy do KP-12 przymocować kieszenie do przenoszenia granatów 40mm, czyniąc z niej kamizelkę grenadiera, lub specjalistyczne kieszenie na sprzęt dla saperów lub medyków. Uniwersalność i możliwość dostosowania do potrzeb użytkownika to kluczowe zalety systemu modułowego.

Identycznie jak jej nie-modułowa wersja, kamizelka modułowa KP-12 ma wewnętrzne płaskie kieszenie na mapy w obu panelach, płaską zewnętrzną kieszeń na broń boczną i szlufki do mocowania pasa operacyjnego lub taktycznego. Układ paneli i ich pełna regulacja są identyczne jak w KT-12.

Proszę pamiętać, że KP-12 w wersji podstawowej nie posiada żadnych stałych kieszeni na magazynki i wyposażenie. Prosimy o wybranie i zamówienie ich z naszej oferty, tak by dana konfiguracja najlepiej odpowiadała Waszym potrzebom.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

 


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

CORDURA Pantera WZ.93 już do nas jedzie, także można już zamawiać produkty z tej tkaniny.
Termin realizacji zamówień w chwili obecnej to ok. 3-5 dni roboczych.
Cordura OLIV DRAB będzie dostępna w połowie kwietnia.


[zamknij okno]