Strona główna / KAMIZELKA MODUŁOWA KSP-12

KAMIZELKA MODUŁOWA KSP-12

531.00
Opcje:
Ilość:


KAMIZELKA MODUŁOWA KSP-12
Dodatkowe zdjęcia:
KAMIZELKA MODUŁOWA KSP-12KAMIZELKA MODUŁOWA KSP-12KAMIZELKA MODUŁOWA KSP-12KAMIZELKA MODUŁOWA KSP-12KAMIZELKA MODUŁOWA KSP-12KAMIZELKA MODUŁOWA KSP-12

KSP-12 to całkowicie modułowa wersja hybrydowej kamizelki KS-12. Wszystkie jej panele zostały obszyte poziomymi taśmami systemu modułowego, pozwalającymi na mocowanie dowolnych konfiguracji produkowanych przez nas ładownic i kieszeni, zależnie od potrzeb użytkownika.

KSP-12 w porównaniu z wcześniejszymi wzorami kamizelek posiada zmodyfikowany system nośny i tylni panel. Szelki nośne zastąpiliśmy powiększonym modułowym panelem tylnym. Powstała w ten sposób dodatkowa powierzchnia na stabilne podpinanie dodatkowego wyposażenia (Camelbaki, ładownice, kieszenie cargo, radiostacje itp.). W maju 2005 roku na prośbę użytkowników dodatkowo wzmocniono chwyt ewakuacyjny i przeniesiono system regulacji na tylny panel, co ułatwiło składanie się do strzału. W standardzie kamizelka posiada płaskie kieszenie wewnętrzne na mapy i pistolet, oraz możliwość podpinania pasa operacyjnego lub taktycznego. Tak jak w pozostałych kamizelkach, możliwa jest pełna regulacja wielkości.

Proszę pamiętać, że KSP-12 w wersji podstawowej nie posiada żadnych stałych kieszeni na magazynki i wyposażenie. Prosimy o wybranie i zamówienie ich z naszej oferty, tak by dana konfiguracja najlepiej odpowiadała Waszym potrzebom.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]