Strona główna / KAMIZELKA MODUŁOWA KONTRAKTOR

KAMIZELKA MODUŁOWA KONTRAKTOR

680.00
Opcje:Ilość:


KAMIZELKA MODUŁOWA KONTRAKTOR
Dodatkowe zdjęcia:
KAMIZELKA MODUŁOWA KONTRAKTORKAMIZELKA MODUŁOWA KONTRAKTORKAMIZELKA MODUŁOWA KONTRAKTORKAMIZELKA MODUŁOWA KONTRAKTORKAMIZELKA MODUŁOWA KONTRAKTORKAMIZELKA MODUŁOWA KONTRAKTOR

Ten model kamizelki modułowej jest wyposażony w system szybkiego wyczepiania (QR - Quick Release). Niezależnie od przenoszonego na niej oporządzenia możemy w każdej chwili błyskawicznie zrzucić kamizelkę w sytuacji awaryjnej, bez konieczności szarpania się z klamrami i pasami. Jest to szczególnie ważne w sytuacji awaryjnej, np. przy podejrzeniu urazu kręgosłupa, postrzale, wpadnięciu do wody - gdy przenoszone oporządzenie utrudnia dostęp do rannego lub może być niebezpieczne dla użytkownika. Zrzucenie całej kamizelki następuje poprzez pociągnięcie jedną ręką za specjalny chwyt (może być przekładany na lewą lub prawą strone kamizelki, zależnie od preferencji). Rozwiązanie to ma decydujący wpływ na podniesienia bezpieczeństwa użytkownika naszych kamizelek. Docelowo system QR będzie stosowany w kamizelkach zintegrowanych (łączących w sobie funkcje kamizelek ochronnych i oporządzeniowych) które pojawią się w naszej ofercie.

Kamizelka KONTRAKTOR jest oporządzeniem w pełni modułowym, jej powierzchnia obszyta jest w całości poziomymi taśmami służącymi do mocowania ładownic i kieszeni modułowych o różnym przeznaczeniu, konfigurowanych zależnie od potrzeb użytkownika. Standardowo kamizelka posiada z przodu zapięcie na suwak, wewnętrzną regulację na plecach i ramionach, wewnętrzne kieszenie na płaskie przedmioty w obu przednich panelach oraz wzmocniony chwyt ewakuacyjny na plecach.

Proszę pamiętać, że kamizelka modułowa Kontraktor w wersji podstawowej nie posiada żadnych stałych kieszeni na magazynki i wyposażenie. Prosimy o wybranie i zamówienie ich z naszej oferty, tak by dana konfiguracja najlepiej odpowiadała Waszym potrzebom.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]