Strona główna / KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK

KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK

526,00 PLN


Ilość:


KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK
Dodatkowe zdjęcia:
KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK

Lekka kamizelka taktyczna ATEK została skonstruowana na bazie wytrzymałej siatki nylonowej. Rozwiązanie takie daje duży komfort użytkowania i wydatnie zmniejsza masę oporządzenia, nie osłabiając jednocześnie jego konstrukcji.

ATEK to kamizelka całkowicie modułowa, użytkownik może sam dobrać potrzebną mu konfigurację kieszeni mocowanych za pośrednictwem systemu przeplatanych taśm. Regulację wymiarów zapewniają znajdujące się po bokach taśmy, oraz wszyte na ramionach rzepy. Kamizelka jest zapinana z przodu za pomocą wytrzymałego suwaka. Po wewnętrznej stronie paneli przednich znajdują się dwie, zapinane również na suwaki, kieszenie na płaskie przedmioty. Na prawym (opcjonalnie na lewym) panelu na wysokości dołka strzeleckiego znajduje się wykonana z pianki i obszyta materiałem antypoślizgowym poduszka strzelecka. Zapewnia ona amortyzację odrzutu podczas strzału oraz poprawia oparcie kolby przy składaniu się do strzału. Na panelu tylnim znajduje się wykonany z taśmy uchwyt ewakuacyjny oraz wewnętrzna kieszeń na pojemnik z wodą (Camelbak). U dołu kamizelki znajduje się sześć szlufek z taśmy, pozwalających na podpięcie do niej pasa operacyjnego lub taktycznego.

Proszę pamiętać, że kamizelka modułowa ATEK w wersji podstawowej nie posiada żadnych stałych kieszeni na magazynki i wyposażenie. Prosimy o wybranie i zamówienie ich z naszej oferty, tak by dana konfiguracja najlepiej odpowiadała Waszym potrzebom.

 

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]