Strona główna / KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK 3

KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK 3

554,00 PLN


Ilość:


KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK 3
Dodatkowe zdjęcia:
KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK 3KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK 3KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK 3KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK 3KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK 3KAMIZELKA MODUŁOWA ATEK 3

Kamizelka ATEK 3 powstała w wyniku doświadczeń z eksploatacji paneli ATEK i ATEK 2. Ogólna budowa panelu ATEK 3 jest podobna do modeli wcześniejszych. Kamizelka wykonana jest z mocnej siatki i składa się z trzech części, panelu tylniego oraz dwóch paneli przednich, łączonych za pomocą mocnego zamka błyskawicznego (na życzenie klienta możliwe jest wykonanie wersji z klamrami typu fastex zamiast zamka i patki). Zamek jest przykryty patką, zapinaną na rzep. Łączenie boczne paneli przednich z tylnim oraz regulację obwodu kamizelki, uzyskujemy poprzez taśmy z regulatorami. Największe zmiany nastąpiły w sposobie regulacji naramiennej. W kamizelce ATEK 3, regulacja naramienna oparta jest na taśmach z regulatorami (po dwie na każdym ramieniu). Rozwiązanie to zapewnia wygodę i bardzo duży zakres regulacji.


Standardowym wyposażeniem kamizelki ATEK 3 są: mocny uchwyt ewakuacyjny znajdujący się na panelu tylnym, wewnętrzne kieszenie na płaskie przedmioty (panele przednie). Na prawym (opcjonalnie na lewym) panelu na wysokości dołka strzeleckiego znajduje się wykonana z pianki i obszyta materiałem antypoślizgowym poduszka strzelecka. Zapewnia ona amortyzację odrzutu podczas strzału oraz poprawia oparcie kolby przy składaniu się do strzału. Niewątpliwym ulepszeniem jest zastosowanie odpinanych, w zależności od potrzeb szlufek na pas operacyjny lub taktyczny.

Proszę pamiętać, że kamizelka modułowa ATEK 3 w wersji podstawowej nie posiada żadnych stałych kieszeni na magazynki i wyposażenie. Prosimy o wybranie i zamówienie ich z naszej oferty, tak by dana konfiguracja najlepiej odpowiadała Waszym potrzebom.

 

 

UWAGA!! Zdjęcia kamizelki nr. 4,5, 6 i 7 pokazują przykładową konfigurację. Widoczne na zdjęciach dodatkowe elementy wyposażenia nie są przedmiotem powyższej oferty.


Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]