Strona główna / KAMIZELKA CHIŃCZYK MODUŁOWY

KAMIZELKA CHIŃCZYK MODUŁOWY

339.00
Opcje:Ilość:


KAMIZELKA CHIŃCZYK MODUŁOWY
Dodatkowe zdjęcia:
KAMIZELKA CHIŃCZYK MODUŁOWYKAMIZELKA CHIŃCZYK MODUŁOWYKAMIZELKA CHIŃCZYK MODUŁOWY

Ten projekt to nasza wersja rozwiązania, które pojawiło się po raz pierwszy podczas konfliktu w Indochinach w postaci słynnego chińskiego oporządzenia Chicom (stąd nasza "Chińska" nazwa, w nomenklaturze angielskiej określa się ten typ jako "chest rig" - panel piersiowy). Prostota oraz wygoda tego sprzętu zadecydowały, iż jest on stosowane do dnia dzisiejszego na całym świecie. Ten rodzaj lekkiego panelu piersiowego jest preferowany przez żołnierzy działających z pojazdów - zwiadowców, piechoty zmechanizowanej i sił specjalnych. Bardzo dobrze sprawdza się również z dużymi plecakami przenoszonymi podczas długich patroli pieszych. Logicznym jest więc fakt, że w naszej ofercie pojawiła się wersja modułowa tego rodzaju oporządzenia.

Chińczyk w wersji modułowej pozwala na dowolne dobranie konfiguracji kieszeni i ładownic, w zależności od potrzeb użytkownika. System montażu kieszeni oparty jest na przewlekanych taśmach, co zapewnia pewne i stabilne ich przenoszenie. System nośny wykonany jest na bazie krzyżujących się wyściełanych szelek i tylnego pasa, co zapewnia stabilną i pewną eksploatację. Szelki i pas posiadają możliwość regulacji a także szybkiego wypięcia za pomocą klamer typu fastex. Dodatkowo na szelkach i pasie naszyto taśmy modułowe umożliwiające doczepianie drobnych kieszeni lub innych elementów wyposażenia.

Proszę pamiętać, że Chińczyk w wersji modułowej nie posiada żadnych stałych kieszeni na magazynki i wyposażenie. Prosimy o wybranie i zamówienie ich z naszej oferty, tak by dana konfiguracja najlepiej odpowiadała Waszym potrzebom.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]