Strona główna / Bandolier CQB na 6 magazynków do M-16/M-4

Bandolier CQB na 6 magazynków do M-16/M-4

88,00 PLN
Opcje:Ilość:


Bandolier CQB na 6 magazynków do M-16/M-4
Dodatkowe zdjęcia:
Bandolier CQB na 6 magazynków do M-16/M-4Bandolier CQB na 6 magazynków do M-16/M-4Bandolier CQB na 6 magazynków do M-16/M-4

Bandolier CQB przeznaczony do przenoszenia sześciu magazynków do M-16\M-4. Magazynki mieszczą się po dwa w trzech kieszeniach, wyposażonych w przegródki oddzielające magazynki. Kieszenie zamykane są klapami zapinanymi na mocny rzep. Na końcu klapy wszyty jest odcinek taśmy zakończony elastomerową końcówką. Rozwiązanie to ułatwia otwarcie kieszeni, nawet w grubych rękawicach. Istnieje możliwość całkowitego odpięcia klap. Ułatwia to i przyspiesza wydobycie magazynka. Magazynki są utrzymywane w środku poprzez gumowe ściągacze, nawet podczas prowadzenia działań o wysokiej dynamice.
Na ścianie czołowej naszyta jest pojedyncza taśma systemu montażowego, co daje możliwość mocowania drobnych elementów wyposażenia. System mocowania bandoliera oparty jest na przeplatanych taśmach, co zapewnia pewne i stabilne mocowanie na kamizelkach taktycznych, pasach, panelach udowych oraz innych elementach wyposażenia.

Ładownica posiada następujące wymiary:
- wysokość: 18 cm
- szerokość: 22 cm
- grubość: 5 cm

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

Czas oczekiwania na realizację zamówienia to w tym momencie to ok. 7 dni roboczych.


[zamknij okno]