Strona główna / Plecak medyczny

Plecak medyczny

441,00 PLN
Opcje:Ilość:


Plecak medyczny
Dodatkowe zdjęcia:
Plecak medycznyPlecak medycznyPlecak medycznyPlecak medyczny

Ten plecak medyczny powstał na prośbę medyków polowych z jednostki specjalnej, zgodnie z ich wskazówkami.
Plecak posiada pojemność podstawową ok. 25L, jest zapinany na mocne dwukierunkowe zamki, pozwalające na szybki dostęp do zawartości.  Na wszystkich suwakach zamków znajdują się wplecione linki, które ułatwiają szybkie otwarcie zamka w rękawicach.Wewnątrz plecaka znajdują się wyjmowane kieszenie na środki medyczne i akcesoria, składany panel z elastycznymi taśmami na bandaże. Pod kieszeniami znajdują się dwa ściągacze gumowe służące do unieruchomienia pojemników z płynami infuzyjnymi. Zewnętrzna strona plecaka jest w całości pokryta taśmami systemu modułowego, co pozwala mocować dodatkowe akcesoria i kieszenie (standardowo do plecaka dodajemy 3 zewnętrzne modułowe kieszenie cargo widoczne na zdjęciach).

System nośny plecaka oparty jest na dwóch profilowanych szelkach zapinanych na klamry fastex z regulacją długości taśm. Rozwiązanie to umożliwia dostosowanie długości taśm do użytkownika oraz szybkie zrzucenie plecaka w przypadku sytuacji awaryjnej (ucieczka, ostrzał, udzielanie pomocy). Szelki od strony przylegającej do ramion obszyte są specjalną siatką dystansową zapewniającą wentylację pod szelkami oraz wygodę i komfort podczas długotrwałego noszenia plecaka. Zastosowana siatka jest produktem wytrzymałym i odpornym na trudne warunki eksploatacji oraz posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Ściana tylna plecaka, przylegająca do pleców, usztywniona jest pianką. Pianka ta zapobiega uciskaniu pleców przez twarde przedmioty przenoszone w plecaku.

 

Plecak posiada następujące wymiary:
- wysokość: 40 cm
- szerokość: 30,50 cm
- grubość: 21 cm

Chcielibyśmy podziękować medykom którzy pomagali przy zaprojektowaniu tego plecaka.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

Ze względu na realizację pilnego zlecenia pod przetarg, realizacja pozostałych zamówień dopiero od 4.11.19
Za utrudnienia przepraszamy!!!

Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Można już zamówić produkt z taśmami Pantera wz.93 !!!
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109
BRAK POLIESTRU PANTERA WZ.93 DO ODWOŁANIA!!!  


[zamknij okno]