Strona główna / Plecak medyczny M.T.P.M.

Plecak medyczny M.T.P.M.

382.00
Opcje:Ilość:


Plecak medyczny M.T.P.M.
Dodatkowe zdjęcia:
Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.Plecak medyczny M.T.P.M.

Mały taktyczny plecak medyczny M.T.P.M. powstał na zamówienie i w oparciu o doświadczenia medyka jednej z jednostek specjalnych WP. Plecak zamykany jest zamkiem błyskawicznym co pozwala na szybkie dostanie się do zawartości. Po otwarciu na wewnętrznej stronie klapy plecaka ukazują się dwa rzędy elastycznych ściągaczy umożliwiających mocowanie np. dziesięciu opatrunków osobistych. Nad ściągaczami umieszczona jest pojemna kieszeń z siatki. Wewnętrz plecaka, u dołu umieszczone są dwa elastyczne ściągacze na pojemniki z płynami. Nad nimi umieszczona jest, zapinana na zamek kieszeń. Górna ścianka kieszeni wykonana jest z przezroczystego tworzywa, co umożliwia szybką lokalizacje i identyfikacje znajdujących się tam przedmiotów. Dodatkowo kieszeń mocowana jest do plecaka za pomocą taśmy velctro, dzięki czemu można ją odpiąć.

Na zewnętrznej stronie klapy naszyte są taśmy systemu montażowego co umożliwia mocowanie dodatkowych elementów wyposażenia. U dołu plecaka znajdują się dwa troki do mocowania noszy LENOPOL lub podobnych. Troki zapinane są klamrami z możliwością regulacji długości taśmy. Na tylnej ścianie M.T.P.M. naszyte ma szlufki, które umożliwiają podpięcie M.T.P.M. do plecaka transportowego.
Dzięki małym wymiarom, plecak M.T.P.M. bardzo ułatwia medykowi wykonywanie zadań w ograniczonych przestrzeniach.

Plecak M.T.P.M. posiada następujące wymiary:
- wysokość: 35 cm
- szerokość: 22 cm
- grubość: 13 cm

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]