Strona główna / Panel udowy, średni

Panel udowy, średni

75,00 PLN
Opcje:
Ilość:


Panel udowy, średni
Dodatkowe zdjęcia:
Panel udowy, średniPanel udowy, średni

PANEL UDOWY, ŚREDNI zaprojektowany aby zwiększyć możliwości żołnierza w zakresie przenoszenia wyposażenia.  Na panelu można zamontować dowolne ładownice i kieszenie oraz inne elementy wyposażenia w zależności od potrzeb i upodobań użytkownika. System mocowania elementów wyposażenia oparty jest na przeplatanych taśmach co zapewnia pewne i stabilne ich mocowanie. Powierzchnia wewnętrzna ( przylegająca do uda ) panelu obszyta jest siatką, która zapewnia wentylacje oraz zapobiega ślizganiu i przemieszczaniu się panelu na nodze.

System nośny oparty jest na głównej taśmie nośnej podpinanej do pasa za pomoca klamry typu fastex. Rozwiązanie to, zapewnia możliwość zdejmowania panelu bez potrzeby rozpinania pasa. Wokół uda przebiega taśma z elastycznym ściągaczem, która utrzymuje panel przy udzie. Taśma ta jest regulowana i zapinana na klamrę typy fastex. Panel udowy, średni posiada następujące wymiary: wysokość: 28 cm. szerokość (u podstawy): 22 cm.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X
W związku z pandemią COVID-19 wysyłka paczek zagranicznych jest wstrzymana do odwołania. Wysyłka na terenie kraju realizowana jest na dotychczasowych zasadach. Odbiór osobisty możliwy jest tylko po wcześniejszym opłaceniu zamówienia przelewem i telefonicznym uzgodnieniu terminu odbioru.
Czas realizacji ok 6 dni roboczych.

[zamknij okno]