Strona główna / Torba BETA na maskę MP-5

Torba BETA na maskę MP-5

171.00
Opcje:Ilość:


Torba BETA na maskę MP-5
Dodatkowe zdjęcia:
Torba BETA na maskę MP-5Torba BETA na maskę MP-5Torba BETA na maskę MP-5Torba BETA na maskę MP-5Torba BETA na maskę MP-5

TORBA „BETA” na maskę MP-5. Budowa torby oparta jest na założeniu, że gdy nie przewiduje się natychmiastowego użycia maski to nosimy ją w torbie z odkręconym pochłaniaczem. Dzięki temu zmniejsza się wydatnie gabaryty przenoszonej maski, a co za tym idzie i samej torby. Zmniejsza to wydatnie uciążliwość dla użytkownika jaką jest noszenie dużej torby. Szczególnie w pojazdach i budynkach. W przypadku przewidywanego użycia maski dokręcamy pochłaniacz. Pochłaniacz wystaje na zewnątrz torby przez specjalną śluzę. Taki sposób przenoszenia maski ułatwia wydobycie jej z torby poprzez uchwycenie wystającego na zewnątrz pochłaniacza. Torba zamykana jest boczną klapą zapinaną na cztery mocne zatrzaski i rzep. Takie rozwiązanie zapięcia klapy umożliwia szybkie i pewne otwarcie torby. Natomiast boczne umieszczenie klapy, po jej otwarciu zapewnia nieograniczony dostęp do wnętrza torby.
  System transportu torby umożliwia przenoszenie jej na pasach, samodzielnie na udzie (dzięki taśmom udowym) oraz kamizelkach (dzięki systemowi przewlekanych taśm). Na ścianie bocznej torby znajdują się taśmy systemu montażowego. Można na nich mocować kieszonki na IPP, IPR lub dowolne ładownice i inne kieszenie posiadające taki sam system.

Torba posiada następujące wymiary:
- wysokość: 26 cm
- szerokość: 15 cm
- grubość: 11 cm

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]