Strona główna / KAMIZELKA PATROLOWA K.D.P.

KAMIZELKA PATROLOWA K.D.P.

541.00
Opcje:
Ilość:


KAMIZELKA PATROLOWA K.D.P.
Dodatkowe zdjęcia:
KAMIZELKA PATROLOWA K.D.P.KAMIZELKA PATROLOWA K.D.P.KAMIZELKA PATROLOWA K.D.P.KAMIZELKA PATROLOWA K.D.P.KAMIZELKA PATROLOWA K.D.P.

Kamizelka na Długi Patrol ( K.D.P.) swą konstrukcje opiera na sprawdzonym układzie nośnym wykonanym z bardzo wytrzymałej siatki. Dzięki temu kamizelka jest lekka oraz zapewnia doskonałą wentylację. Kamizelka posiada szeroki zakres regulacji wymiaru dzięki trzem punktom regulacyjnym. Dwa z nich znajdują się w części naramiennej i oparte są o taśmy z regulatorami oraz rzep. Natomiast wymiar w obwodzie jest regulowany w części tylnej i oparty jest na czterech regulatorach z taśmami.

Dodatkowym miejscem regulacji mogą być trzy klamry, które spinają z przodu kamizelkę. Ich taśmy posiadają możliwość regulacji swej długości. Kamizelka patrolowa K.D.P. posiada następujący zestaw kieszeni i ładownic:
- dwie ładownice na dwa magazynki do karabinka, znajdują się one na lewej przedniej powierzchni kamizelki, dzięki czemu znajdujące się w nich magazynki są zawsze pod ręką. Ładownice posiadają wewnętrzne przegródki i zamykane są kapturkami zapinanymi klamrą i rzepem. Na zewnętrznych, bocznych ścianach naszyte są po dwa rzędy szlufek wykonanych z taśmy elastycznej. Można w nich umieszczać drobne przedmioty np. światła chemiczne.
- dwie ładownice na magazynki do pistoletu. Umieszczone są one na zewnętrznych bocznych ścianach ładownic na magazynki do karabinka. Można w nich przenosić magazynki lub zamiennie inne przedmioty np. latarkę taktyczną, nóż wieloostrzowy.
- kieszenie cargo, łącznie cztery sztuki. Jedna za ładownicami, a trzy umieszczone są na prawej przedniej powierzchni kamizelki. Kieszenie zamykane są kapturkami zapinanymi klamrami. Dodatkowo kieszenie posiadają kominy zwiększające ładowność. Na zewnętrznych ścianach bocznych kieszeni, naszyte są taśmy systemu montażowego. - dwie kieszenie uniwersalne. Umieszczone są po jednej na każdej przedniej powierzchni kamizelki nad ładownicami i kieszeniami cargo, w zależności od strony kamizelki. Kieszenie te zapinane są na zamek przykrywany patką. Kieszenie są dopinane do kamizelki.
- kieszeń wewnętrzna płaska, znajdująca się na tylnej powierzchni kamizelki. Przeznaczeniem kieszeni jest przenoszenie w jej wnętrzu elastycznego pojemnika na płyny.
- dwie płaskie kieszenie znajdujące się na przedniej powierzchni kamizelki od jej wewnętrznej strony.
Kamizelka dzięki swej konstrukcji umożliwia przenoszenie w wygodny sposób dużej ilości wyposażenia, niezbędnego uczestnikowi długiego patrolu. Natomiast zastosowanie w jej górnej, przedniej części taśm systemu montażowego umożliwia konfigurację części kieszeni w zależności od upodobań użytkownika i wykonywanego zadania.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]