Strona główna / KAMIZELKA TAKTYCZNA KT-12

KAMIZELKA TAKTYCZNA KT-12

664.00
Opcje:

Ilość:


KAMIZELKA TAKTYCZNA  KT-12
Dodatkowe zdjęcia:
KAMIZELKA TAKTYCZNA  KT-12KAMIZELKA TAKTYCZNA  KT-12KAMIZELKA TAKTYCZNA  KT-12

Ta kamizelka taktyczna została zaprojektowana przez żołnierzy polskiej jednostki specjalnej wykorzystujących doświadczenia z misji w Afganistanie i Iraku. KT-12 to podstawowy model uniwersalnej kamizelki oporządzeniowej, pozwalający na przenoszenie dużych ilości amunicji i wyposażenia.
Kamizelka KT-12 posiada klasyczny układ składający się z dwóch paneli przednich, panelu tylnego oraz szerokich miękkich szelek. Na panelach przednich znajdują się dwie ładownice, mieszczące po 3 magazynki do karabinków typu AK-47/74 lub BERYL każda (posiadają wewnętrzne podziałki zapobiegające przemieszczaniu się magazynków wewnątrz ładownicy), dwie kieszenie uniwersalne, również mogące pomieścić po 3 magazynki do AK/BERYL oraz dwie małe kieszenie uniwersalne (np. na granaty lub opatrunki osobisty).

Ponadto kamizelka ma również dwie większe kieszenie cargo mocowane na systemie modułowym,
z możliwością ich odpięcia i zastąpienia innymi, oraz dwie wewnętrzne kieszenie na mapy wewnątrz paneli,
a także płaską kieszeń na pistolet (mieści większość typów popularnej broni krótkiej takiej jak Glock, P99, WIST, USP ). Na dole KT-12 znajduje się 6 odpinanych szlufek pozwalających na podczepianie do kamizelki pasów pistoletowych lub modułowych. System nośny kamizelki oparty jest na miękkich, regulowanych szelkach zapewniających wygodną eksploatację. Szelki wyposażone są we wzmocniony chwyt ewakuacyjny. Ten model kamizelki zapinany jest z przodu na trzy klamry typu fastex.

W podstawowej konfiguracji kamizelka KT-12 pozwala na przenoszenie przynajmniej 12 magazynków AK-47/74 lub BERYL, 2 magazynków pistoletowych i 4 granatów ręcznych. Konstrukcja jest w pełni regulowana - jeden rozmiar będzie pasował na większość ludzi. KT-12 można nosić swobodnie zarówno samodzielnie jak i na kamizelce kuloodpornej ze sztywnymi wkładami balistycznymi.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]