Strona główna / Plecak szturmowy KOCK

Plecak szturmowy KOCK

392.00
Opcje:Ilość:


Plecak szturmowy KOCK
Dodatkowe zdjęcia:
Plecak szturmowy KOCKPlecak szturmowy KOCKPlecak szturmowy KOCKPlecak szturmowy KOCKPlecak szturmowy KOCKPlecak szturmowy KOCK

W 70-tą rocznicę bitwy pod Kockiem mamy przyjemność zaprezentować Państwu plecak szturmowy, który swą nazwę zawdzięcza miejscu gdzie przez pierwsze dni października żołnierze SGO „POLESIE” toczyli zacięte boje z przeważającym przeciwnikiem. Pomimo przewagi wroga nasi piechurzy i kawalerzyści walczyli jak równy z równym, nierzadko uzyskując powodzenie na polu boju. Warto pamiętać, że Kock był ostatnią bitwą polskiego września, która miała miejsce w październiku.
Plecak szturmowy KOCK swą konstrukcją nawiązuje do sprawdzonego wzoru jakim są plecaki typu ASSAULT PACK. Plecak KOCK posiada jedną główną komorę zapożyczoną z plecaka medycznego M.T.P.M. Komora główna zamykana jest na całym swym obwodzie zamkiem firmy YKK z dwoma suwakami, wyposażonymi w linki ułatwiające ich uchwycenie. Rozwiązanie to zapewnia pełne otwarcie plecaka i swobodny dostęp do jago wnętrza. Wewnątrz komory znajdują się dwie płaskie kieszenie na różnorodne przedmioty. Na zewnętrznych powierzchniach komory głównej znajdują się następujące elementy:
- chwyt transportowy (górna powierzchnia plecaka)
- zapinana na zamek mała kieszeń cargo (górna część przodu plecaka)
- zapinana na zamek kieszeń cargo (dolna część przodu plecaka) w kieszeni tej znajduje się płaska kieszonka organizacyjna.
- zapinane klamrami taśmy kompresyjne (boki plecaka, u dołu i na górze)
- zapinana klamrą taśma stabilizacyjna ( przód plecaka, przez całą jego długość)
- D ring-i do mocowania dodatkowych elementów wyposażenia (przód i boki plecaka na jego dole i górze)
- zapinane klamrą troki do mocowania karimaty, kurtki przeciwdeszczowej itp. (dół plecaka)
- taśmy systemu mocowania dodatkowych elementów wyposażenia ( boczne ścianki plecaka, czołowe powierzchnie kieszonek cargo, czołowa powierzchnia plecaka, nad małą kieszonką cargo)
Ściana tylna plecaka szturmowego KOCK wykonana jest w ten sposób, że tworzy kieszeń w której można przenosić płaski pojemnik na wodę (camelback). Zewnętrzna powierzchnia, przylegająca do pleców użytkownika, jest wykonana z siatki dystansowej. Rozwiązane to podnosi komfort użytkowania. W dolnej części tyłu plecaka znajdują się dwie klamry, które przy pomocy odcinka taśmy można wykorzystać do wykonania prostego pasa biodrowego.
System nośny plecaka szturmowego KOCK oparty jest na dwóch, profilowanych szelkach. Szelki po wewnętrznej stronie obszyte są siatką dystansową, która poprawia wentylacje ramion użytkownika.

 

Plecak posiada następujące wymiary:
- wysokość: 39 cm
- szerokość: 22 cm
- grubość: 13 cm

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]