Strona główna / KWADRAT 2 na dwa magazynki do M-16/M-4

KWADRAT 2 na dwa magazynki do M-16/M-4

88.00
Opcje:Ilość:


KWADRAT 2 na dwa magazynki do M-16/M-4
Dodatkowe zdjęcia:
KWADRAT 2 na dwa magazynki do M-16/M-4KWADRAT 2 na dwa magazynki do M-16/M-4KWADRAT 2 na dwa magazynki do M-16/M-4KWADRAT 2 na dwa magazynki do M-16/M-4KWADRAT 2 na dwa magazynki do M-16/M-4

 Ładownica „KWADRAT 2” przeznaczona jest na dwa magazynki do kbs. M-16\4, HK-416 itp. W konstrukcji tej ładownicy całkowicie pominięto klapę zamykającą, jej rolę pełnią ściągacze z linki elastycznej, które utrzymują magazynki na swoim miejscu. Na każdym ściągaczu znajduje się odcinek taśmy z elastomerową końcówką, której zadaniem jest ułatwianie uchwycenia ściągacza nawet w grubych rękawicach. Na czołowej ścianie ładownicy naszyto taśmy systemu mocowania, co umożliwia mocowanie tam takich elementów wyposażenia jak: kieszenie, ładownice, panele organizacyjne itp. Dzięki takiej konstrukcji otrzymaliśmy zwartą ładownicę, która jest bardzo użyteczna i praktyczna w połączeniu z kamizelką balistyczną podczas pracy z pojazdami oraz realizowania zadań w budynkach.
Na tylnej ścianie ładownicy również umieszczono taśmy systemu mocowania, co daje możliwość mocowania ładownicy na kamizelkach, pasach, plecakach itp.

Ładownica posiada następujące wymiary:
- wysokość: 13 cm
- szerokość: 13 cm
- grubość: 3 cm

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X
Obecny termin realizacji wynosi ok.  10 dni roboczych (jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu).

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]