Strona główna / Plecakowy moduł transportowy P.M.T.

Plecakowy moduł transportowy P.M.T.

147,00 PLN
Opcje:Ilość:


Plecakowy moduł transportowy P.M.T.
Dodatkowe zdjęcia:
Plecakowy moduł transportowy P.M.T.Plecakowy moduł transportowy P.M.T.Plecakowy moduł transportowy P.M.T.Plecakowy moduł transportowy P.M.T.

Plecakowy moduł transportowy P.M.T. jest alternatywą pomiędzy plecakami a tylną powierzchnią montażową kamizelek taktycznych. W pierwszym przypadku, w trakcie działań w ograniczonej przestrzeni plecaki mogą utrudniać działanie poprzez swe rozmiary. Jednak ich zaletą jest możliwość szybkiego zdjęcia z placów oraz duża ładowność. Natomiast w drugim przypadku, sprzęt umieszczony na tylnej powierzchni kamizelki jest dostępny głównie poprzez pomoc drugiej osoby. Jednak jeśli zajdzie konieczność użycia sprzętu znajdującego się na plecach operatora, a będzie on sam, to posiadany przez niego sprzęt jest niedostępny. Wynikający z tego problem rozwiązuje użycie P.M.T. Łączy on zaletę plecaka jaką jest możliwość szybkiego zdjęcia z pleców z zaletą paneli plecowych kamizelek, a mianowicie możliwości mocowania takich elementów wyposażenia jakie będą niezbędne w akcji.
Plecakowy moduł transportowy posiada prostą budowę. Zrezygnowano z komory transportowej pozostawiając tylko jedną gładką ścianę, na której naszyte są taśmy systemu montażowego. System nośny oparty jest na klasycznym rozwiązaniu z dwoma szelkami nośnymi, zapinanymi na klamry typu fastex. O góry modułu umieszczony jest otwór technologiczny umożliwiający dostęp do jego środka, celem wymiany usztywnień itp. Można też przenosić płaskie przedmioty lub ewentualnie elastyczny pojemnik na wodę. Otwór zamykany jest mocnym zamkiem firmy YKK.


P.M.T. posiada następujące wymiary:
- wysokość: 43cm
- szerokość: 27,5cm
- grubość: 2cm

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

 

UWAGA!! Zdjęcia nr. 3,4 i 5  pokazują przykładową konfigurację. Widoczne na zdjęciach dodatkowe elementy wyposażenia nie są przedmiotem powyższej oferty.

© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

Ze względu na realizację pilnego zlecenia pod przetarg, realizacja pozostałych zamówień dopiero od 4.11.19
Za utrudnienia przepraszamy!!!

Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Można już zamówić produkt z taśmami Pantera wz.93 !!!
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109
BRAK POLIESTRU PANTERA WZ.93 DO ODWOŁANIA!!!  


[zamknij okno]