Strona główna / Kamizelka modułowa PC-4 ORLIK

Kamizelka modułowa PC-4 ORLIK

450.00
Opcje:
Ilość:


Kamizelka modułowa PC-4 ORLIK
Dodatkowe zdjęcia:
Kamizelka modułowa PC-4 ORLIKKamizelka modułowa PC-4 ORLIKKamizelka modułowa PC-4 ORLIKKamizelka modułowa PC-4 ORLIKKamizelka modułowa PC-4 ORLIKKamizelka modułowa PC-4 ORLIKKamizelka modułowa PC-4 ORLIKKamizelka modułowa PC-4 ORLIK

Kamizelka PC-4 ORLIK jest przykładem plate cariera przeznaczonego do przenoszenia od dwóch do czterech sztywnych wkładów balistycznych. Model podstawowy wymiarami dopasowany jest do wkładów balistycznych E-SAPI (przód i tył ) oraz ESBI (boki). Istnieje oczywiście możliwość dopasowania wymiarów kamizelki do wymiarów wkładów balistycznych posiadanych przez zamawiającego. PC-4 ORLIK zbudowany jest z dwóch zasadniczych części:
- panel przedni, zawierający wewnętrzne kieszenie na wkład przedni oraz wkłady boczne. Wkłady wsuwane są do kamizelki od spodu, a umożliwia to klapa zapinana na mocny rzep.
- panel tylni, zawierający kieszeń wewnętrzną na wkład balistyczny. W górnej części panelu tylnego umieszczony jest chwyt ewakuacyjny.
Regulacja rozmiaru kamizelki odbywa się w dwóch punktach, to jest:
- na ramionach, za pomocą taśm o regulowanej długości, przechodzących przez poduszki naramienne zmniejszające nacisk taśm na ramiona użytkownika.
- w miejscu łączenia się panelu przedniego z tylnym. Regulacja jest realizowana poprzez możliwość zwiększania lub zmniejszania długości taśm nośnych zaplecionych w klamry łączące panele.
  Celem podniesienia komfortu użytkowania wszystkie wewnętrzne powierzchnie kamizelki (mające kontakt z użytkownikiem) zostały obszyte siatką zwiększającą przepływ powietrza. Tym samym uzyskano zwiększony współczynnik wentylacji, który przekłada się na zwiększony komfort użytkowania kamizelki PC-4 ORLIK.
  Cała powierzchnia zewnętrzna panelu przedniego, tylnego oraz poduszek naramiennych została obszyta taśmami systemu montażowego. Uzyskano dzięki temu znaczny obszar umożliwiający mocowanie wszelkich niezbędnych dla użytkownika elementów wyposażenia, takich jak ładownice, kieszenie itp.

UWAGA!! Kamizelka PC-4 jest oferowana bez wkładów balistycznych!

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

 

© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]