Strona główna / Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"

Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"

400,00 PLNIlość:


Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"
Dodatkowe zdjęcia:
Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"Kamizelka modułowa "SEKCYJNY"

  Kamizelka „SEKCYJNY” została zaprojektowana w oparciu o doświadczenia strzelców nabyte podczas wielu zgrupowań i szkoleń taktycznych. Ogólna budowa kamizelki oparta jest na układzie trzech części, panelu tylnego oraz dwóch paneli przednich, wykonany jest z mocnej siatki konstrukcyjnej. Z przodu panele połączone są trzema klamrami z możliwością regulacji długości taśmy. Łączenie boczne paneli przednich z tylnym uzyskujemy poprzez taśmy z regulatorami. Wymienione punkty połączenia wraz z ich konstrukcją, dają bardzo dużą możliwość regulacji rozmiaru kamizelki w obwodzie. Natomiast regulacja długości kamizelki "SEKCYJNY" oparta jest na naramiennych taśmach z regulatorami ( po dwie na każdym ramieniu). Rozwiązanie to zapewnia wygodę i bardzo duży zakres regulacji. Ten węzeł regulacji został dodatkowo tak wykonany, aby możliwa była wygodna i prosta regulacja a zarazem regulatory nie przeszkadzały przy składaniu się do strzału.
  Standardowym wyposażeniem kamizelki „SEKCYJNY” są:
- wewnętrzne kieszenie na płaskie przedmioty (panele przednie). Dostęp zapewniają mocne zamki o dużej długości. Wewnątrz kieszeni znajduje się oczko D-ring, jako punkt mocujący oraz taśmy systemu mocowania. Rozwiązanie to daje możliwość mocowania drobnych przedmiotów jak i niewielkich kieszonek, ładownic na broń krótką lub paneli/organizerów.
- mocny uchwyt ewakuacyjny, (panel tylni),
  Całość powierzchni zewnętrznej kamizelki „SEKCYJNY” jest pokryta systemem mocującym opartym o przeplatane taśmy. Uzyskano w ten sposób dużą powierzchnie, na której użytkownik może, zgodnie z własnym upodobaniem, umieścić dowolny zestaw ładownic, kieszeni lub innych elementów wyposażenia.
  W dolnej części kamizelki znajduje się dodatkowa taśma systemu montażowego. Jej zadaniem jest umożliwienie mocowania pasa operacyjnego lub taktycznego za pomocą taśm z napami. Rozwiązanie takie daje możliwość uzyskania punktu mocowania w dogodnym miejscu na obwodzie kamizelki.
  Szczegółem wartym wspomnienie jest fakt, że na panelu tylnym, na dwóch najwyżej położonych taśmach systemu montażowego naszyty jest rzep, którego zadaniem jest umożliwienie mocowania wszelkiego rodzaju emblematów rozpoznawczych.
  Szerokość panelu tylnego też nie jest przypadkowa. Jest ona dobrana tak, aby możliwe było mocowanie panelu nośnego plecaka strzeleckiego „MIKRUS”

  Kamizelka „SEKCYJNY” tak jak pozostałe wyroby z działu Linia „STRZELEC” są dostępne z rabatem dla członków Związku "Strzelec"Organizacji Społeczno Wychowawczej. Rabat dla kamizelki „SEKCYJNY” wynosi 15%.
Jeśli jesteś strzelcem i interesuje Cię skorzystanie z rabatu, przed dokonaniem zamówienia prześlij e-maila z wykazem interesujących Cię przedmiotów oraz skan PIERWSZEJ I DRUGIEJ STRONY KSIĄŻECZKI STRZELECKIEJ.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]