Strona główna / Plecak strzelecki "MIKRUS"

Plecak strzelecki "MIKRUS"

334.00
Opcje:Ilość:


Plecak strzelecki "MIKRUS"
Dodatkowe zdjęcia:
Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"Plecak strzelecki "MIKRUS"

  Plecak strzelecki „MICRUS” został zaprojektowany w oparciu o doświadczenia strzelców nabyte podczas wielu zgrupowań i szkoleń taktycznych. Ogólna budowa plecaka oparta jest na układzie jednokomorowego zasobnika, który stanowi bazę. Dostęp do wnętrza zasobnika możliwy jest od góry poprzez otwór zamykany mocnym zamkiem. Wewnątrz zasobnika znajdują się dwie kieszenie. Jedna przeznaczona jest na dokumenty a druga na elastyczny pojemnik z wodą (camelback). Wyprowadzenie wężyka z ustnikiem umożliwia maskowany otwór, w górnej części zasobnika. Dodatkowa kieszeń znajduje się na zewnętrznej, przedniej ścianie zasobnika. Jest to kieszeń na płaskie przedmioty i zamykana jest rzepem. Górna krawędź kieszeni zaczyna się równo z trzecią (licząc od góry) taśmą systemu montażowego. Taśmy systemu montażowego znajdują się też na ścianach bocznych zasobnika.Dodatkowo na ścianie czołowej umieszczona jest linka elastyczna tworząca koszyk umożliwiający troczenie takich przedmiotów jak kurtki, bluzy itp. Jest to przydatne rozwiązanie, jeśli używamy MICRUSA do celów cywilnych.
  Jednak największą zaletą plecaka strzeleckiego „MIKRUS” jest to, że posiada dwa wymienne panele oraz odłączane szelki transportowe. Szelki wraz z taśmą piersiową są mocowane do zasobnika w czterech punktach, z możliwością regulacji długości taśmy. Pozwala to na dopasowanie długości szelek do użytkownika. Gdy używamy plecaka jako oddzielny element systemu wyposażenia, to do ściany tylnej zasobnika dopinamy panel wykonany z siatki dystansowej, która zwiększa wentylację pomiędzy powierzchnią ciała a plecakiem. Mocowanie odbywa się za pomocą mocnej taśmy velcro (rzep) naszytej na całej powierzchni ściany tylnej zasobnika i panelu oraz zespołu 6 mocnych napów (zatrzasków).
  Gdy mamy zamiar używać zasobnika „MIKRUS” jako integralnego elementu systemu wyposażenia, to demontujemy szelki transportowe oraz mocujemy panel z naszytymi taśmami systemu montażowego i dopinamy do kamizelki taktycznej. Przykładem takiej kamizelki jest kamizelka „STRZELEC”, której wymiary części plecowej są tak dobrane, aby idealnie pasowały do przenoszenia panelu z zasobnikiem „MIKRUS”. Tak zamocowany zasobnik staje się integralną częścią kamizelki. Eliminujemy szelki, które bardzo często przeszkadzają w trakcie działań. Jednoczenie posiadając drugi panel nie musimy wykonywać skomplikowanej i długotrwałej czynności, jaką jest przeplatanie taśm na tak dużej powierzchni. Wystarczy odczepić zasobnik, zamocować do niego drugi panel oraz szelki i mamy gotowy plecak.
  Jeśli użytkownik zaopatrzy się w kilka paneli z taśmami systemu montażowego to uzyskuje możliwość szybkiego przepinania zasobnika do oporządzenia używanego w zależności od postawionego zadania.

Plecak posiada następujący wymiary:
- wysokość: 40cm
- szerokość: 17cm
- grubość: 6cm
Pojemność plecaka to około 5 litrów

Plecak strzelecki „MIKRUS” tak jak pozostałe wyroby z działu Linia „STRZELEC” jest dostępny z rabatem dla członków Związku "Strzelec"Organizacji Społeczno Wychowawczej.Rabat dla plecaka „MIKRUS”  wynosi 15%.
Jeśli jesteś strzelcem i interesuje Cię skorzystanie z rabatu, przed dokonaniem zamówienia prześlij e-maila z wykazem interesujących Cię przedmiotów oraz skan PIERWSZEJ I DRUGIEJ STRONY KSIĄŻECZKI STRZELECKIEJ.

 


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

Obecny termin realizacji wynosi ok.  10 -14  dni roboczych (jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu).

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]