Strona główna / Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"

Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"

206.00
Opcje:Ilość:


Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"
Dodatkowe zdjęcia:
Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"Kieszeń strzelecka "JEDYNKA"

Strzelecka kieszeń „JEDYNKA” została wymyślona i zaprojektowania do przenoszenia ekwipunku tzw. „pierwszej linii” lub broni krótkiej typu GLOCK, CZ, SIG SAUER itp. Jest ona uniwersalną kieszenią, która z powodzeniem może służyć także do przenoszenia przedmiotów codziennego użytku takich jak: portfel, telefon, klucze do samochodu, zapalniczka, klucze, aparat fotograficzny, panel od radia samochodowego dzięki czemu  można stosować ją  także w turystyce pieszej, rowerowej itd.
1. Największa kieszeń „JEDYNKI” ma wymiar 19x13x6cm (szer. wys. gru.) i jest przeznaczona do przenoszenia zestawu pierwszej linii lub broni krótkiej z dodatkowym magazynkiem. Środek kieszeni jest wyściełany na całej powierzchni taśmą velcro, co pozwalana na dopasowywanie jej do naszych potrzeb przez „wklejanie” odpowiednich paneli.
- panel organizacyjny
kieszeń posiada w zestawie dwa panele 10cm x10 cm z gumami o rożnej szerokości, które pozwalają na utrzymanie przenoszonych przedmiotów w ładzie i porządku, zapobiegając przed zgubieniem przy np. szybkim otwieraniu oraz ułatwiają odszukiwanie przedmiotów np. w nocy.
- kabura
zamienna z panelami organizacyjnymi jest kabura uniwersalna (pasuje na większość znanych modeli broni krótkiej). Dzięki temu, że „JEDYNKA” jest wyposażona w zamek umożliwiający szybkie otwarcie ( tak dla prawo jak i lewo ręcznych osób) bez konieczności używania suwaków, pozwala to na szybkie wydobycie broni lub przedmiotów znajdując się w środku kieszeni.
2. Druga kieszeń jedynki o wymiarach 15x11x4cm. (szer. wys. gru.) może służyć do przenoszenia portfela i dokumentów, dzięki czemu mamy do niej łatwy dostęp bez ingerencji w pierwszą linie czy broń krótką.
3. Trzecia kieszeń o wymiarach 15x8cm.(szer. wys.) jest kieszenią, która może służyć do przenoszenia telefonu komórkowego. Dzięki klapce zapinanej na taśmę velcro oraz umiejscowieniu jej na stronie zewnętrznej „JEDYNKI” mamy bardzo szybki i wygodny dostęp do telefonu. Kieszeń jest na tyle wąska i wysoka, że zabezpiecza telefon przez zgubieniem. Jednocześnie jest na tyle uniwersalna, że pomieści 90% modeli dostępnych na rynku.
„JEDYNKA” jest zaopatrzona w dodatkowe skrzydełka na których są naszyte taśmy do dopinania dodatkowych mniejszych kieszeni np na latarkę, scyzoryk, co w razie potrzeby zwiększa pakowność pasa. Po złożeniu paneli do wewnątrz (umożliwia to wewnętrzna komora przeznaczona do chowania paska i paneli) „JEDYNKĘ” można przypiąć do kamizelki za pomocą systemu przeplatanych taśm.


Strzelecka kieszeń „JEDYNKA” tak jak pozostałe wyroby z działu Linia „STRZELEC” jest dostępna z rabatem dla członków Związku "Strzelec"Organizacji Społeczno Wychowawczej. Rabat dla kieszeni „JEDYNKA” wynosi 10%.
Jeśli jesteś strzelcem i interesuje Cię skorzystanie z rabatu, przed dokonaniem zamówienia prześlij e-maila z wykazem interesujących Cię przedmiotów oraz skan PIERWSZEJ I DRUGIEJ STRONY KSIĄŻECZKI STRZELECKIEJ.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

Obecny termin realizacji wynosi ok.  10  dni roboczych (jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu).

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]