Strona główna / Kieszeń M.C.S.

Kieszeń M.C.S.

53.00
Opcje:Ilość:


Kieszeń M.C.S.
Dodatkowe zdjęcia:
Kieszeń M.C.S.Kieszeń M.C.S.Kieszeń M.C.S.Kieszeń M.C.S.

Małe cargo strzeleckie M.C.S. jest kieszonką, która powstała, aby przenosić w niej zawsze problematyczne w transporcie, gumy z hakami. Jednak nie znaczy to, że nie można w niej przenosić innych przedmiotów, które się w niej zmieszczą. M.C.S. zamykana jest mocnym zamkiem z pojedynczym suwakiem. Suwak jest zaopatrzony w odcinek linki z zakończeniem z tworzywa, celem ułatwienia otwierania kieszeni w ciemności lub grubych rękawicach. Na ścianie przedniej kieszeni znajdują się taśmy systemu mocowania umożliwiające mocowanie drobnych elementów wyposażenia. Wewnętrzne ściany kieszeni obszyte są taśmą velcro (rzep). Rozwiązanie to daje możliwość mocowanie na nich organizerów.
  System mocowania kieszeni oparty jest na przeplatanych taśmach, co umożliwia mocowanie kieszeni na kamizelkach, pasach taktycznych i operacyjnych, plecakach itp.

Kieszeń posiada następujące wymiary:

- wysokość: 11,5cm
- szerokość: 13cm
- grubość: 6cm

Małe cargo strzeleckie M.C.S. tak jak pozostałe wyroby z działu Linia „STRZELEC” dla strzelców są dostępne z rabatem. Rabat dla kieszeni M.C.S. wynosi 5%.
Jeśli jesteś strzelcem i interesuje Cię skorzystanie z rabatu, przed dokonaniem zamówienia prześlij e-maila z wykazem interesujących Cię przedmiotów oraz skan PIERWSZEJ I DRUGIEJ STRONY KSIĄŻECZKI STRZELECKIEJ.

 

 


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X
Wyprzedaż wszystkich skarpet!!! Ilość ograniczona!!!!

[zamknij okno]