Strona główna / KWADRAT-1 na magazynek do G-36

KWADRAT-1 na magazynek do G-36

51.00
Opcje:Ilość:


KWADRAT-1 na magazynek do G-36

 Ładownica „KWADRAT 1” przeznaczona jest na jeden magazynek do kbs.G-36. W konstrukcji tej ładownicy całkowicie pominięto klapę zamykającą, jej rolę pełni ściągacz z linki elastycznej, który utrzymuje magazynek na swoim miejscu. Na ściągaczu znajduje się odcinek taśmy z elastomerową końcówką, której zadaniem jest ułatwianie uchwycenia ściągacza nawet w grubych rękawicach. Na czołowej ścianie ładownicy naszyto taśmy systemu mocowania, co umożliwia mocowanie tam takich elementów wyposażenia jak: kieszenie, ładownice, panele organizacyjne itp. Dzięki takiej konstrukcji otrzymaliśmy zwartą ładownicę, która jest bardzo użyteczna i praktyczna w połączeniu z kamizelką balistyczną podczas pracy z pojazdami oraz realizowania zadań w budynkach.
Na tylnej ścianie ładownicy umieszczono taśmy systemu mocowania, co daje możliwość mocowania ładownicy na kamizelkach, pasach, plecakach itp.

Ładownica posiada następujące wymiary:
- wysokość: 11 cm
- szerokość: 8 cm
- grubość: 4 cm

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X
Z związku z  dużą ilością zamówień, aktualny termin realizacji to ok. 4 tygodnie (nie dotyczy wyrobów które są na magazynie).
Zamówienia szyjemy według kolejności składania zamówień.

[zamknij okno]