Strona główna / Plecak medyczny "LUBLIN"

Plecak medyczny "LUBLIN"

465.00
Opcje:Ilość:


Plecak medyczny "LUBLIN"
Dodatkowe zdjęcia:
Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"Plecak medyczny "LUBLIN"

Plecak medyczny „LUBLIN” powstał przy współpracy z ratownikiem medycznym, który na polskim rynku nie mógł znaleźć wyrobu w pełni odpowiadającemu na jego wymagania. Ogromną zaletą plecaka medycznego „LUBLIN” jest to, że w sekundę można z niego uzyskać plecak patrolowy o pojemności ponad 30 litrów.
  Plecak ma klasyczną jednokomorową budowę. Dostęp do komory zapewnia mocny zamek błyskawiczny z dwoma suwakami. Zamek otwiera komorę w zakresie umożliwiającym pełne rozłożenia otwartego plecaka i idealny dostęp do zawartości. Zawartość komory to cztery wewnętrzne kieszenie medyczne (W.K.M.).
  Każda kieszeń W.K.M. jest mocowana do wewnętrznych ścian plecaka za pomocą taśmy velcro (rzep) i tym samym ma możliwość oddzielenia od plecaka. Górna ściana kieszeni W.K.M. jest wykonana z przezroczystego, elastycznego tworzywa, co zapewnia kontrolę zawartości kieszeni. Kieszeń W.K.M. zamykana jest zamkiem z dwoma suwakami, który umożliwia szybki i wygodny dostęp do zawartości kieszeni. Aby ułatwić odrywanie kieszeni od ściany plecaka oraz późniejszy transport, każda kieszeń wyposażona jest w ucho z taśmy nośnej. Po oderwaniu kieszeni W.K.M. ukazują się wewnętrzne ściany plecaka obszyte taśmą velcro (rzep). Na bocznych, wewnętrznych ścianach plecaka umieszczono dwanaście szlufek wykonanych z elastycznej taśmy, które służą do mocowanie dodatkowego wyposażenia medycznego.
  Na zewnętrznych ścianach plecaka (przednia i boczne) umieszczono taśmy systemu montażowego, które umożliwiają dowolną konfigurację kieszeni i innych elementów wyposażenia. Ściana tylna plecaka wykonana jest w ten sposób, że tworzy kieszeń na całej powierzchni przeznaczoną na płaskie przedmioty.
  System nośny plecaka oparty jest na szerokich, wygodnych, profilowanych szelkach nośnych. Szelki nośne zapinane są na klamry z możliwością regulacji długości taśmy. Klamry te znajdują się w dolnej części szelek, dzięki czemu są łatwo dostępne. Na szelkach nośnych plecaka znajdują się również dwa D-ringi służące jako dodatkowe punkty mocowania wyposażenia. Do wykonania wewnętrznej powierzchni szelek użyto siatki dystansowej, która jest produktem wytrzymałym na eksploatacje w trudnych warunkach i posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.
  Dzięki temu, że plecak „LUBLIN” na zewnętrznych ścianach posiada taśmy systemu montażowego można go dowolnie konfigurować dostępnymi w naszej ofercie kieszeniami i innymi elementami wyposażenia.

Plecak posiada następujące wymiary:
- szerokość: 33cm
- wysokość: 47cm
- grubość: 21cm

UWAGA!! Zdjęcia plecaka "LUBLIN" od 8 do 15 pokazują przykładową konfigurację. Widoczne na zdjęciach dodatkowe elementy nie są przedmiotem powyższej oferty.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

 

 

 

 


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]