Strona główna / Plecak szturmowy "WYRY"

Plecak szturmowy "WYRY"

358.00
Opcje:Ilość:


Plecak szturmowy "WYRY"
Dodatkowe zdjęcia:
Plecak szturmowy "WYRY"Plecak szturmowy "WYRY"Plecak szturmowy "WYRY"Plecak szturmowy "WYRY"Plecak szturmowy "WYRY"Plecak szturmowy "WYRY"Plecak szturmowy "WYRY"Plecak szturmowy "WYRY"Plecak szturmowy "WYRY"Plecak szturmowy "WYRY"

   Plecak „WYRY” powstał na zamówienie i w oparciu o doświadczenia żołnierzy jednej z jednostek specjalnych WP. Plecak ma budowę jednokomorową, zamykaną mocnym zamkiem błyskawicznym z dwoma suwakami, co pozwala na szybkie dostanie się do wnętrza plecaka. Po otwarciu, na wewnętrznych ścianach plecaka ukazują się taśmy rzepowe naszyte przy ich krawędziach. Dzięki tym taśmom możliwe jest mocowanie różnorodnych kieszeni oraz paneli znajdujących się w naszej ofercie. Rozwiązanie to pozwala na dowolne konfigurowanie plecaka w zależności od realizowanego zadania. I tak ze zwykłego małego plecaka patrolowego możemy uzyskać specjalistyczny plecak medyczny, plecak pirotechnika itp. Dodatkowym atutem plecaka są jego wymiary, dobrane tak, aby był szczególnie użyteczny podczas realizowania zadań w terenie zurbanizowanym i w pomieszczeniach.
 
Na zewnętrznej stronie klapy naszyte są taśmy systemu montażowego, co służy mocowaniu dodatkowych elementów wyposażenia. U dołu plecaka znajdują się dwa troki do mocowania np. noszy "LENOPOL" lub podobnych elementów wyposażenia. Troki zapinane są klamrami z możliwością regulacji długości taśmy. Na całej zewnętrznej stronie tylnej ściany plecaka „WYRY” naszyta jest kieszeń na płaskie przedmioty. Kieszeń ta wykonana jest z siatki konstrukcyjnej, co zwiększa przepływ powietrza w trackie eksploatacji plecaka.
   Dzięki małym wymiarom plecak „WYRY” bardzo ułatwia operatorowi wykonywanie zadań w ograniczonych przestrzeniach. Szczególną potrzebę posiadania takich plecaków ukazały działania prowadzone wewnątrz pomieszczeń specyficznych dla Afganistanu.

UWAGA!! Zdjęcia plecaka "WYRY" nr. 4 i 5 oraz 9, 10 i 11 pokazują przykładową konfigurację. Widoczne na zdjęciach dodatkowe elementy wyposażenia nie są przedmiotem powyższej oferty.


Plecak posiada następujące wymiary:
- wysokość: 45cm
- szerokość: 30cm
- grubość: 12 cm

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

 


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

Obecny termin realizacji ok. 5 dni roboczych.

 Chusta LCU-17 i Kominiarka LKT-17 w kamuflażu Pantera wz.93  są już dostępne.


[zamknij okno]