Strona główna / Stuptuty M-19

Stuptuty M-19

97,00 PLN


Ilość:


Stuptuty M-19
Dodatkowe zdjęcia:
Stuptuty M-19Stuptuty M-19Stuptuty M-19Stuptuty M-19Stuptuty M-19

Wodoodporne stuptuty - ochraniacze na buty, zaprojektowane do użytku wojskowego. Stuptuty chronią buty przed śniegiem, błotem, wilgocią. Przydatne cały rok. Latem idealne do poruszania się po mokrej wysokiej trawie.
Wykonane z mocnej, nieprzemakalnej tkaniny. Stuptuty M-19 są modelem zmodernizowanym, który w porównaniu z poprzednikiem zapewnia możliwość wymiany linki stalowej przechodzącej pod podeszwą buta. Dodatkowo M-19 posiadają nap/zatrzask zabezpieczający listwę osłaniająca zamek błyskawiczny. Zatrzask zapobiega rozczepianiu rzepa mocującego listwę w przypadku poruszania się w pokrywie śnieżnej.

Stuptuty posiadają

- w dolnej części ramki regulacyjne z taśmami nośnymi, które umożliwiają wymianę linki stalowej przechodzącej pod podeszwą buta.

- w dolnej, przedniej części hak do mocowania stuptutów do sznurówek buta.

- w dolnej części wewnętrzny ściągacz dopasowujący stuptuty do kształtu buta.

- w środkowej części wewnętrzny ściągacz dopasowujący stuptuty do nogi użytkownika.

- w górnej części wewnętrzny ściągacz ze stoperem, zamykający górę stuptutów. Stoper umożliwia kontrolowanie siły uciągu ściągacza w zależności od potrzeb.

- z boku, po zewnętrznej stronie, zamek ułatwiający zakładanie i zdejmowanie stuptutów.

Wzdłuż zamka wszyta jest listwa z taśmą velcro, która maskuje zamek.

 


 

 


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

Kończymy zamówienie budżetowe i wracamy do zaległych zamówień indywidualnych. Czas oczekiwania na realizację wynosi w tym momencie ok. 2- 3 tygodnie od dnia złożenia zamówienia (nie dotyczy wyrobów z magazynu). W związku z tym, zamówienia złożone po 6.12.19 realizacja dopiero styczeń 2020 !!! Za utrudnienia przepraszamy!!!! 
Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109

 


[zamknij okno]