Strona główna / Stuptuty M-19

Stuptuty M-19

97,00 PLN


Ilość:


Stuptuty M-19
Dodatkowe zdjęcia:
Stuptuty M-19Stuptuty M-19Stuptuty M-19Stuptuty M-19Stuptuty M-19

Wodoodporne stuptuty - ochraniacze na buty, zaprojektowane do użytku wojskowego. Stuptuty chronią buty przed śniegiem, błotem, wilgocią. Przydatne cały rok. Latem idealne do poruszania się po mokrej wysokiej trawie.
Wykonane z mocnej, nieprzemakalnej tkaniny. Stuptuty M-19 są modelem zmodernizowanym, który w porównaniu z poprzednikiem zapewnia możliwość wymiany linki stalowej przechodzącej pod podeszwą buta. Dodatkowo M-19 posiadają nap/zatrzask zabezpieczający listwę osłaniająca zamek błyskawiczny. Zatrzask zapobiega rozczepianiu rzepa mocującego listwę w przypadku poruszania się w pokrywie śnieżnej.

Stuptuty posiadają

- w dolnej części ramki regulacyjne z taśmami nośnymi, które umożliwiają wymianę linki stalowej przechodzącej pod podeszwą buta.

- w dolnej, przedniej części hak do mocowania stuptutów do sznurówek buta.

- w dolnej części wewnętrzny ściągacz dopasowujący stuptuty do kształtu buta.

- w środkowej części wewnętrzny ściągacz dopasowujący stuptuty do nogi użytkownika.

- w górnej części wewnętrzny ściągacz ze stoperem, zamykający górę stuptutów. Stoper umożliwia kontrolowanie siły uciągu ściągacza w zależności od potrzeb.

- z boku, po zewnętrznej stronie, zamek ułatwiający zakładanie i zdejmowanie stuptutów.

Wzdłuż zamka wszyta jest listwa z taśmą velcro, która maskuje zamek.

 


 

 


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

W związku z realizacją zamówienia budżetowego wszystkie zamówienia złożone od 7.11.19 będą realizowane prawdopodobnie dopiero po 15.12.19. Nie dotyczy wyrobów które są na magazynie. Za utrudnienia przepraszamy!!!!
Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109
 


[zamknij okno]