Strona główna / Kamizelka medyczna MEDYK 1

Kamizelka medyczna MEDYK 1

562.00
Opcje:Ilość:


Kamizelka medyczna MEDYK 1
Dodatkowe zdjęcia:
Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1

Kamizelka MEDYK-1 składa się z trzech zasadniczych części: panelu tylnego oraz dwóch paneli przednich, łączonych z przodu za pomocą mocnego zamka błyskawicznego. Zamek jest przykryty patką, zapinaną na rzep. Panele wykonane są z mocnej siatki, co zapewnia komfort użytkowania nawet w wysokich temperaturach. Łączenie boczne paneli przednich z tylnym, oraz regulację obwodu kamizelki uzyskujemy poprzez taśmy z regulatorami. W kamizelce MEDYK-1 regulacja naramienna oparta jest na taśmach z regulatorami (po dwie na każdym ramieniu). Rozwiązanie to zapewnia wygodę i bardzo duży zakres regulacji.
Standardowym wyposażeniem kamizelki są:
- mocny uchwyt ewakuacyjny umieszczony na panelu tylnym,
- pas taśmy rzepowej do mocowania identyfikatorów lub elementów odblaskowych (panel tylni),
- wewnętrzne kieszenie na płaskie przedmioty (panele przednie).
Całość kamizelki pokryta jest taśmami systemu montażowego. System ten umożliwia pewne oraz wygodne mocowanie kieszeni w sposób dostosowany do indywidualnych wymagań każdego użytkownika.
W skład kamizelki wchodzi następujący zestaw kieszeni:
- uniwersalne cargo diagnostyczne (2 sztuki)- kieszeń przeznaczona do przenoszenia podstawowych przyrządów diagnostycznych takich jak: ciśnieniomierz, glukometr, pulsoksymetr i stetoskop. Kieszeń można wykorzystywać również do przenoszenia opatrunków, ampularium oraz innych elementów zgodnie z upodobaniem użytkownika. Cargo zamykane jest mocnym zamkiem błyskawicznym z dwoma suwakami. Na czołowej ścianie carga znajduje się taśma rzepowa, której celem jest mocowanie identyfikatorów lub elementów odblaskowych.
- kieszeń na elementy zestawów do injekcji. W kieszeni przenosimy venflony, strzykawki, igły, gaziki ze spirytusem, oklejki, stazy oraz małą sól fizjologiczną. Dzięki swej budowie kieszeń umożliwia szybki dostęp do zawartości.
- kieszeń łącznościowa, w której zmieści się telefon komórkowy (a nawet dwa) lub pager. Oczywiście w kieszeni można przenosić też inne elementy wyposażenia zgodnie z uznaniem i potrzebami użytkownika.
- kieszeń na zestaw opatrunkowy- mieści zestaw: 2x gaza 1mx1m, Codofix (pończocha opatrunkowa), dwa bandaże oraz przylepiec. Praktyka podpowiada, aby zestaw przenosić umieszczony w woreczku, dzięki czemu zestaw nie wysypie się oraz nie zamoknie
- kieszeń na rękawiczki jednorazowe. Dzięki swej budowie umożliwia dostęp do rękawiczek bez otwierania jakiejkolwiek klapki lub zamka.
- kieszeń na nożyczki ratownicze. Nazwa mówi sama za siebie.

 

UWAGA!! Zdjęcia kamizelki MEDYK-1 od nr 6 do 11 pokazują przykładową konfigurację. Widoczne na zdjęciach dodatkowe elementy nie są przedmiotem powyższej oferty.

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X
Z związku z bardzo dużą ilością zamówień, zamówienia złożone od dnia 28.11.2022 termin realizacji styczeń 2023 (nie dotyczy wyrobów które są na magazynie).
Zamówienia szyjemy według kolejności składania zamówień.

[zamknij okno]