Strona główna / Kamizelka medyczna MEDYK 1

Kamizelka medyczna MEDYK 1

579.00
Opcje:Ilość:


Kamizelka medyczna MEDYK 1
Dodatkowe zdjęcia:
Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1Kamizelka medyczna MEDYK 1

Kamizelka MEDYK-1 składa się z trzech zasadniczych części: panelu tylnego oraz dwóch paneli przednich, łączonych z przodu za pomocą mocnego zamka błyskawicznego. Zamek jest przykryty patką, zapinaną na rzep. Panele wykonane są z mocnej siatki, co zapewnia komfort użytkowania nawet w wysokich temperaturach. Łączenie boczne paneli przednich z tylnym, oraz regulację obwodu kamizelki uzyskujemy poprzez taśmy z regulatorami. W kamizelce MEDYK-1 regulacja naramienna oparta jest na taśmach z regulatorami (po dwie na każdym ramieniu). Rozwiązanie to zapewnia wygodę i bardzo duży zakres regulacji.
Standardowym wyposażeniem kamizelki są:
- mocny uchwyt ewakuacyjny umieszczony na panelu tylnym,
- pas taśmy rzepowej do mocowania identyfikatorów lub elementów odblaskowych (panel tylni),
- wewnętrzne kieszenie na płaskie przedmioty (panele przednie).
Całość kamizelki pokryta jest taśmami systemu montażowego. System ten umożliwia pewne oraz wygodne mocowanie kieszeni w sposób dostosowany do indywidualnych wymagań każdego użytkownika.
W skład kamizelki wchodzi następujący zestaw kieszeni:
- uniwersalne cargo diagnostyczne (2 sztuki)- kieszeń przeznaczona do przenoszenia podstawowych przyrządów diagnostycznych takich jak: ciśnieniomierz, glukometr, pulsoksymetr i stetoskop. Kieszeń można wykorzystywać również do przenoszenia opatrunków, ampularium oraz innych elementów zgodnie z upodobaniem użytkownika. Cargo zamykane jest mocnym zamkiem błyskawicznym z dwoma suwakami. Na czołowej ścianie carga znajduje się taśma rzepowa, której celem jest mocowanie identyfikatorów lub elementów odblaskowych.
- kieszeń na elementy zestawów do injekcji. W kieszeni przenosimy venflony, strzykawki, igły, gaziki ze spirytusem, oklejki, stazy oraz małą sól fizjologiczną. Dzięki swej budowie kieszeń umożliwia szybki dostęp do zawartości.
- kieszeń łącznościowa, w której zmieści się telefon komórkowy (a nawet dwa) lub pager. Oczywiście w kieszeni można przenosić też inne elementy wyposażenia zgodnie z uznaniem i potrzebami użytkownika.
- kieszeń na zestaw opatrunkowy- mieści zestaw: 2x gaza 1mx1m, Codofix (pończocha opatrunkowa), dwa bandaże oraz przylepiec. Praktyka podpowiada, aby zestaw przenosić umieszczony w woreczku, dzięki czemu zestaw nie wysypie się oraz nie zamoknie
- kieszeń na rękawiczki jednorazowe. Dzięki swej budowie umożliwia dostęp do rękawiczek bez otwierania jakiejkolwiek klapki lub zamka.
- kieszeń na nożyczki ratownicze. Nazwa mówi sama za siebie.

 

UWAGA!! Zdjęcia kamizelki MEDYK-1 od nr 6 do 11 pokazują przykładową konfigurację. Widoczne na zdjęciach dodatkowe elementy nie są przedmiotem powyższej oferty.

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka. Zdjęcia od 1 do 6 cordura czerwona, następnie od 6 Cordura czerwona MEDYCZNA  FLUO.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

Obecny termin realizacji wynosi ok.  10  dni roboczych (jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu).

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]