Strona główna / KWADRAT 4 na cztery magazynki do G-36

KWADRAT 4 na cztery magazynki do G-36

114.00
Opcje:Ilość:


KWADRAT 4 na cztery magazynki do G-36

 Ładownica „KWADRAT 4” przeznaczona jest na cztery magazynki do kbs.G-36. W konstrukcji tej ładownicy całkowicie pominięto klapę zamykającą, jej rolę pełni ściągacz z linki elastycznej, który utrzymuje magazynek na swoim miejscu. Na ściągaczach znajdują się odcinki taśmy z elastomerową końcówką, której zadaniem jest ułatwianie uchwycenia ściągacza nawet w grubych rękawicach. Na czołowej ścianie ładownicy naszyto taśmy systemu mocowania, co umożliwia mocowanie tam takich elementów wyposażenia jak: kieszenie, ładownice, panele organizacyjne itp. Dzięki takiej konstrukcji otrzymaliśmy zwartą ładownicę, która jest bardzo użyteczna i praktyczna w połączeniu z kamizelką balistyczną podczas pracy z pojazdami oraz realizowania zadań w budynkach.
Na tylnej ścianie ładownicy również umieszczono taśmy systemu mocowania, co daje możliwość mocowania ładownicy na kamizelkach, pasach, plecakach itp.

Ładownica posiada następujące wymiary:
- wysokość: 11 cm
- szerokość: 31 cm
- grubość: 4 cm

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

 


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X
Z związku z  dużą ilością zamówień, aktualny termin realizacji to ok. 4 tygodnie (nie dotyczy wyrobów które są na magazynie).
Zamówienia szyjemy według kolejności składania zamówień.

[zamknij okno]