Strona główna / Panel ORG-1

Panel ORG-1

96.00
Opcje:Ilość:


Panel ORG-1
Dodatkowe zdjęcia:
Panel ORG-1Panel ORG-1Panel ORG-1

Panel ORG-1 jest przeznaczony do żytku w połączeniu z kamizelkami typu Plate Carrier. Jego celem jest umożliwienie przenoszenia i zlokalizowania w jednym miejscu elementów ,jakie zazwyczaj powinny być ciągle dostępne dla operatora. Panel może też pełnić role małej apteczki. Dzięki swej budowie panel ma szeroki zakres konfiguracji, szczególnie w połączeniu z panelami 10x10 (dostępne oddzielnie), które mocowane są wewnątrz panelu za pomocą taśmy rzepowej. Panel jest zamykany mocnym zamkiem z dwoma suwakami, z których każdy posiada linkę ułatwiająca otwieranie panelu w rękawicach oraz nocą. Przed całkowitym otwarciem klap panelu chronią dwa odcinki linki ze stoperami. Linki posiadają możliwość regulacji ich długości a co za tym idzie kąta otwarcia panelu. Na zewnętrznej stronie panelu znajdują się taśmy systemu montażowego, na których można montować drobne elementy wyposażenia. Dodatkowo na taśmach naszyte są odcinki taśmy rzepowej, co umożliwia mocowanie wszelkiego rodzaju plakietek, identyfikatorów itp. 
System mocowania panelu oparty jest na przeplatanych taśmach, co zapewnia bardzo duże możliwości mocowania panelu na oporządzeniu.

Panel posiada następujące wymiary:
- szerokość: 22cm
- wysokość: 14cm
- grubość: 3cm

 

UWAGA!! Zdjęcie nr. 4 pokazuje przykładową konfigurację. Widoczne na zdjęciu dodatkowe elementy wyposażenia nie są przedmiotem powyższej oferty. 

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.

 

 

 

 

 

 

 

 


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

Obecny termin realizacji wynosi ok.  10  dni roboczych (jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu).

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]