Strona główna / Zestaw nahełmowy ELVIS-1

Zestaw nahełmowy ELVIS-1

42,00 PLN


Ilość:


Zestaw nahełmowy ELVIS-1
Dodatkowe zdjęcia:
Zestaw nahełmowy ELVIS-1Zestaw nahełmowy ELVIS-1Zestaw nahełmowy ELVIS-1Zestaw nahełmowy ELVIS-1Zestaw nahełmowy ELVIS-1

Przeznaczeniem zestawu EL-1 jest modernizacja żołnierskiego hełmu zwiększająca jego możliwości użytkowe. W skład zestawu wchodzą następujące elementy:
- taśma rzepowa 50x100mm 3 szt.
- taśma rzepowa 100x100mm 1 szt.
- ucho z taśmy nośnej, krótkie 2 szt.
- ucho z taśmy nośnej, długie 2 szt.
- pętla z taśmy elastycznej

Odcinki taśmy rzepowej użytkownik mocuje do zewnętrznej powierzchni hełmu za pomocą mocnego kleju (np. butapren). Miejsce mocowania oraz długość odcinków rzepa wedle uznania użytkownika. Zaleca się, aby większe odcinki taśmy rzepowej kleić etapami. Pozwoli to uniknąć problemów z naddatkiem taśmy rzepowej powstającym na krzywiźnie hełmu. Dzięki naklejonym odcinkom taśmy rzepowej, użytkownik uzyskuje możliwość szybkiego mocowania dodatkowych elementów wyposażenia takich jak znaczniki, sygnalizatory, identyfikatory itp.
Ucha z taśmy nośnej mocujemy przy pomocy śrub mocujących system nośny hełmu. Ważnym jest, aby ucha długie znajdowały się w przedniej części hełmu. Zamocowane na hełmie ucha z taśmy nośnej umożliwiają bezpieczne i funkcjonalne przenoszenie gogli na hełmie oraz zabezpieczają je, przed zsunięciem się z hełmu.
Zadanie, jakie spełnia pętla z taśmy elastycznej to utrzymywanie uch z taśmy nośnej na swoim miejscu podczas użytkowania hełmu bez gogli. Dodatkowo taśma elastyczna może utrzymywać elementy maskujące.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X
Z związku z bardzo dużą ilością zamówień, zamówienia złożone od dnia 28.11.2022 termin realizacji styczeń 2023 (nie dotyczy wyrobów które są na magazynie).
Zamówienia szyjemy według kolejności składania zamówień.

[zamknij okno]