Strona główna / Panel medyczny RODMAN 3

Panel medyczny RODMAN 3

79,00 PLN


Ilość:


Panel medyczny RODMAN 3
Dodatkowe zdjęcia:
Panel medyczny RODMAN 3

Przeznaczeniem panelu RODMAN- 3 jest organizacja oraz utrzymywanie przenoszonych elementów na swym miejscu. Dzięki swej budowie panel RODMAN-3 połączony z innymi podobnymi elementami pozwala w szybki sposób dowolnie konfigurować plecaki typu „WYRY” oraz „LUBLIN”
Panel RODMAN-3 jest rozwinięciem panelu RODMAN-1 w oparciu o doświadczenia z jego eksploatacji. Panel RODMAN-3 umożliwia transport 10 opatrunków osobistych (lub innych przedmiotów), które na swym miejscu utrzymywane są przez taśmę elastyczną. Dzięki temu po otwarciu plecaka tkwią dokładnie w tym miejscu, w którym zapakował je użytkownik.
W dolnej części panelu znajdują się dwie kieszenie (każda o wymiarach 27x11x5) na dodatkowe akcesoria medyczne lub inne elementy wyposażenia. Kieszenie te wykonane są z siatki i zamykane klapą z mocną taśmą velcro (rzep). Panel do wnętrza plecaków „WYRY”, „LUBLIN” oraz "KNAPIK" mocowany jest za pomocą mocnego rzepa. Pomiędzy panelem a ścianą plecaka powstaje dodatkowa kieszeń na płaskie przedmioty.


Panel posiada następujące wymiary:
- wysokość: 44cm
- szerokość: 28cm


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

W związku z realizacją zamówienia budżetowego wszystkie zamówienia złożone od 7.11.19 będą realizowane prawdopodobnie dopiero po 15.12.19. Nie dotyczy wyrobów które są na magazynie. Za utrudnienia przepraszamy!!!!
Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109
 


[zamknij okno]