Strona główna / Kamizelka zintegrowana KOS

Kamizelka zintegrowana KOS

467.00
Opcje:Ilość:


Kamizelka zintegrowana KOS
Dodatkowe zdjęcia:
Kamizelka zintegrowana KOSKamizelka zintegrowana KOSKamizelka zintegrowana KOS

Kamizelka zintegrowana KOS jest prostym i wygodnym projektem pozwalającym przenosić równocześnie wkłady balistyczne miękkie i twarde. Wkłady twarde są umieszczone w specjalnych kieszeniach wewnątrz kamizelki. Dzięki temu zawsze są na swoim miejscu.
Kamizelka KOS składa się z dwóch podstawowych elementów,  mianowicie panelu przedniego i tylnego. Oba panele na zewnętrznej powierzchni wyposażone są w taśmy systemu mocowania elementów wyposażenia, co daje szerokie możliwości mocowania ładownic, kieszeni itp. Dodatkowo panel tylny posiada mocny chwyt ewakuacyjny.
Panele połączone są w górnej części za pomocą szerokich i mocnych taśm, które posiadają szeroki zakres regulacji. Do taśm mocowane są  wygodne, niskoprofilowe poduszki, co tworzy wygodny i funkcjonalny układ szelek. Poduszki przeszły kilkakrotną modernizację opartą o doświadczenia wynikające z działań naszych żołnierzy na misji w Afganistanie. Poduszki są tak zbudowane, że przy niskim profilu zapewniają rozłożenie przenoszonego ciężaru w sposób równomierny na całej swej powierzchni. Nie skręcają się i nie podwijają.
Łączenie boczne jak i regulacja kamizelki po obwodzie odbywa się w oparciu o zespół taśm z klamrami. Klamry mają możliwość regulacji długości taśmy, co daje prosty i funkcjonalny układ regulacji i dopasowania rozmiaru kamizelki.

Kamizelka KOS jest dostępna bez wkładów balistycznych. Istnieje możliwość wykonania kamizelki do dowolnych wkładów balistycznych posiadanych przez zamawiającego, jednak wtedy cena może ulec zmianie.

 

Kolory i kamuflaże tkanin do obejrzenia w zakładce Materiały/ Kolorystyka.


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]