Strona główna / Kamizelka modułowa PC-6

Kamizelka modułowa PC-6

376,00 PLNIlość:


Kamizelka modułowa PC-6
Dodatkowe zdjęcia:
Kamizelka modułowa PC-6Kamizelka modułowa PC-6Kamizelka modułowa PC-6Kamizelka modułowa PC-6Kamizelka modułowa PC-6Kamizelka modułowa PC-6Kamizelka modułowa PC-6Kamizelka modułowa PC-6

Plate Carier PC-6 powstał w 2010 roku na zamówienie żołnierzy udających się na misje w Afganistanie, a mających tam wykonywać specyficzne zadania.
PC-6 konstrukcyjnie oparty jest na czterech elementach wykonanych z mocnej siatki zapewniającej zwiększony współczynnik wentylacji w porównaniu z tkaninami.
PC-6 składa się z panelu przedniego, tylnego oraz dwóch bocznych. Przy czym konstrukcja PC-6 umożliwia korzystanie z plate cariera tak z panelami bocznymi jak i bez nich. Daje to duże możliwości dopasowania plate cariera w zależności od potrzeb jak i upodobań użytkownika. Dodatkowo układ klamer i taśm łączących panele boczne z panelem przednim i tylnym daje możliwość wyboru strony roboczej, to jest miejsca zapinania założonego plate cariera PC-6. Dzięki temu można go zapinać po prawej lub lewej stronie.
Panele boczne wykonane są w postaci kieszonek, w których można umieścić miękkie wkłady balistyczne.
Panele przedni i tylny połączone są w górnej części za pomocą szerokich i mocnych taśm, które posiadają szeroki zakres regulacji. Do taśm mocowane są  wygodne, niskoprofilowe poduszki, co tworzy wygodny i funkcjonalny układ szelek. Poduszki przeszły kilkakrotną modernizację opartą o doświadczenia wynikające z działań naszych żołnierzy na misji w Afganistanie. Poduszki są tak zbudowane, że przy niskim profilu zapewniają rozłożenie przenoszonego ciężaru w sposób równomierny na całej swej powierzchni. Nie skręcają się i nie podwijają.
Wszystkie panele na zewnętrznej powierzchni wyposażone są w taśmy systemu mocowania elementów wyposażenia, co daje szerokie możliwości mocowania ładownic, kieszeni itp. Dodatkowo panel tylny posiada mocny chwyt ewakuacyjny.
Całość tworzy prosty, ale bardzo funkcjonalny układ, sprawdzony i zmodernizowany po użytkowaniu w realnych działaniach.

Panel przedni i tylni to kieszeń płaska o wymiarach 31 cm wysokość,  30 cm szerokość.

Panele boczne - kieszeń płaska o wymiarach 17 cm wysokość, 20 szerokość.

Plate carier PC-6 jest dostępny bez wkładów balistycznych.

 

Istnieje możliwość wykonania PC-6 do dowolnych sztywnych wkładów balistycznych posiadanych przez zamawiającego, jednak wtedy cena może ulec zmianie.

 

 


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2018
X

Ze względu na realizację pilnego zlecenia pod przetarg, realizacja pozostałych zamówień dopiero od 4.11.19
Za utrudnienia przepraszamy!!!

Miło nam poinformować, że mamy już taśmy w kamuflażu Pantera wz.93 leśna.
Można już zamówić produkt z taśmami Pantera wz.93 !!!
Zapraszamy do GALERII gdzie można je zobaczyć produkt w taśmach Pantera wz.93  https://miwo-military.com/-galeria/gid,109
BRAK POLIESTRU PANTERA WZ.93 DO ODWOŁANIA!!!  


[zamknij okno]