Strona główna / Kamizelka modułowa PC-5 KRUK

Kamizelka modułowa PC-5 KRUK

535.00
Opcje:


Ilość:


Kamizelka modułowa PC-5 KRUK
Dodatkowe zdjęcia:
Kamizelka modułowa PC-5 KRUKKamizelka modułowa PC-5 KRUKKamizelka modułowa PC-5 KRUKKamizelka modułowa PC-5 KRUKKamizelka modułowa PC-5 KRUKKamizelka modułowa PC-5 KRUKKamizelka modułowa PC-5 KRUKKamizelka modułowa PC-5 KRUKKamizelka modułowa PC-5 KRUKKamizelka modułowa PC-5 KRUKKamizelka modułowa PC-5 KRUKKamizelka modułowa PC-5 KRUK

   Kamizelka PC-5 KRUK jest przeznaczona do przenoszenia sztywnych płyt balistycznych. Kamizelka powstała według specyfikacji stworzonej przez jedną z jednostek specjalnych Wojska Polskiego.
   PC-5 KRUK składa się z następujących elementów:
- panel przedni, mieści wewnątrz płytę balistyczną SAPI. Cała zewnętrzna powierzchnia panelu pokryta jest taśmami systemu mocowania elementów wyposażenia. Powierzchnia wewnętrzna panelu pokryta jest dzianiną dystansową zwiększającą cyrkulacje powietrza. W dolnej części panelu znajdują się dwie (opcjonalnie jedna) odchylane, mocowane na mocny rzep, klapy. Ich przeznaczeniem jest mocowanie pasów bocznych kamizelki. W górnej części panelu znajdują się ustawione pionowo odcinki taśmy służące do mocowania P.T.T. radiostacji podręcznych. Na krawędziach bocznych panelu umieszczone są oczka z taśmy elastycznej służące do mocowania przewodów radiostacji lub innych elementów.
- panel tylny, mieści wewnątrz płytę balistyczną SAPI. Cała zewnętrzna powierzchnia panelu pokryta jest taśmami systemu mocowania elementów wyposażenia. Powierzchnia wewnętrzna panelu pokryta jest dzianiną dystansową zwiększającą cyrkulacje powietrza. W górnej części panelu umieszczony jest mocny uchwyt ewakuacyjny.
W dolnej części panelu znajduje się klapa zapewniająca dostęp do punktu mocowania pasów bocznych. Jest to jednocześnie punkt zapewniający regulację kamizelki w obwodzie.
- pasy boczne (lewy i prawy), mogą mieścić płyty sztywne E-SBI (wystają poza górna krawędź pasów) lub miękkie wkłady balistyczne. Zewnętrzna powierzchnia pasów pokryta jest taśmami systemu mocowania elementów wyposażenia. Jeden koniec pasów zakończony jest mocnymi rzepami współpracującymi z panelem przednim.
- poduszki naramienne mocowane do taśm naramiennych. Poduszki są wygodne, niskoprofilowe, co wraz z taśmami tworzy wygodny i funkcjonalny układ szelek. Poduszki przeszły kilkakrotną modernizację opartą o doświadczenia wynikające z działań naszych żołnierzy na misji w Afganistanie. Poduszki są tak zbudowane, że przy niskim profilu zapewniają rozłożenie przenoszonego ciężaru w sposób równomierny na całej swej powierzchni. Nie skręcają się i nie podwijają.
   PC-5 KRUK jako całość tworzy zwartą i funkcjonalną konstrukcję zapewniającą maksymalny komfort przy pełnym zabezpieczeniu użytkownika, w przypadku używania czterech sztywnych wkładów balistycznych.

   Kamizelkę PC-5 KRUK możemy wykonać w wersji dopasowanej do sztywnych wkładów posiadanych przez użytkownika, jednak wtedy cena może ulec zmianie. Kamizelka jest dostępna bez wkładów balistycznych!


© MIWO-MILITARY Praszka 2004 - 2020
X

UWAGA: Zamówienia złożone od 05.07.24 realizacja dopiero po 05.8.24
Jeśli produkt jest na magazynie wysyłamy od razu.

PRZERWA PRODUKCYJNA / URLOPOWA od dnia 20.07.24 do 04.08.24

W miejsce Cordury OLIV DRAB wprowadziliśmy CORDURĘ RANGER GREEN, która na prośbę Klientów zostanie z nami na stałe.

Cordura NATO OLIV jest w tej chwili niedostępna. 

System taśm szerokości 20mm TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!!


[zamknij okno]